Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Konya Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya ilinin merkez ilçelerinden biri olan Meram ilçesinde bulunan Teiaş 9. Bölge Müdürlüğü Konya Teiaş Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için misafirhane fiyatında otel konforunda hizmet sunmaktadır.

Konya Teiaş Misafirhanesi kamu personelleri tarafından oldukça yoğun bir ilgiye mahzar olmaktadır. Uygun fiyatı ve güvenilir olması sebebiyle tüm kamu personellerinin sıklıkla tercih sebebi olmaktadır.

Konya Teiaş Misafirhanesi içerisinde restoran hizmetide bulundurmaktadır. Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri ile  hem bütçe dostu hemde lezzetli yemekleri sayesinde ilgi odağı haline gelmektedir.

Konya Teiaş Misafirhanesi bir çok kamu kurum ve kuruluşuna ve özel işletmelerin yanında bulunmaktadır. Bu sebeple çevresinde bir çok irili ufaklı işletme yer almaktadır. Temel ihtiyaçlar ve eğlence amaçlı bir çok kültürel aktivite yapacağınız işletme çevresinde bulunmaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Konya Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Konya Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Konya Teiaş Misafirhanesi Numarası, Konya Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Konya Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Konya Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Konya Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Konya Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0332 265 09 60 – 0332 265 09 70 – 0332 322 36 85

Konya Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Konya Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Konya Teiaş Misafirhanesi Adresi : Havzan Mah. Yeni Elektrik Santral Cad. No: 2 42090 Meram – Konya

Konya Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Konya Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Konya Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Konya Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Meramda kalınabilecek en güzel en iyi yerlerden bir tanesidir. Gerek odaların temizliği, sıcaklığı gerek nezih bir yerde olması üstüne sessiz sakin ve çalışanları da çok cana yakın. Bu kadar konforlu ve güzle bir yerde hiç kalmamıştım. Ben her şeyden çok memnun kaldım. Kahvaltı da veriyorlar bir gün önceden söylerseniz ek ücret olarak. Tek sıkıntısı oda sayısı az o yüzden çok çabuk doluyor elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.
Odalar çok yeni ve temiz. Sessiz ve sakin. Necmettin Erbakan üniversitesinde bir kongre için 2 gece konakladim. Benim için ulaşımı çok çok iyiydi. Hızlı tren ile ulaşım sağladığım için de her iki konuma otobüs kullanmadan gidip geldim. Ben tek kişi olarak kaldım. Odada çift kişilik yatak, 2 komodin, 3 kapaklı dolap, klima, TV, mini buzdolabı vardı. Çalışmak için masa yok. Sabah kahvaltısı veriliyor fakat akşamdan kahvaltı yapacağınızı bildirmenizi gerekiyor.
Aksaraydan gelirken uğradığımız bir misafirhaneydi konum olarak çok sakin bir yerdeydi güzel bir dinlenme alanı olmuş. Odaları ve ortak alanları çok temizdi. Ücrete kahvaltı dahil değildi isterseniz kahvaltı tabağı yapıyorlar ve ücreti de cüzi bir miktar. Personelleri güzel yüzlü ve naif insanlardılar. Herkese her şey için çok teşekkür ederiz. Ben ve ailem çok memnun ayrıldık.
Ben böyle bir hizmet kalitesi görmedim. En üstten en alt çalışma ekibini tebrik ediyorum. Heryer pırıl pırıl güleryüzlü personel valla beş yıldızlı otele para dökeceğinize hiç düşünmeden boş oda varsa konaklayın. Tebrikler teşekkürler teiaş ailesi
Konaklamak için son derece yeterli temiz mis gibi. Konumu çok güzel fiyatı uygun.Aillecek bizi fazlasiyla memnun etti. Bütün yıldızları haketti.

Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Konya Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Konya Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhaneleri, Konya Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Konya Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Konya Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın