Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu Adresi ve Fiyatları

Niğde ilinin il merkezinde bulunan Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak için şehirde tercih edilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Şehir merkezinde iki farklı konumda yer alan misafirhane kültürel atmosferi yaşatan konukevi olarak sunulmaktadır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi şehrin konaklama yükünü kaldıran 2 farklı konumda sunduğu konukevleri sayesinde birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi hem kamu personellerinin yararlanabildiği hemde sivillerin yararlanabildiği misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatı ile konaklamada hayranlık uyandırmaktadır. Şehrin büyülü atmosferine ev sahipliği yapmakta olup, heyecan uyandıran bir rahatlık sunmaktadır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Tarihi dokuya sahip Göncü Konağı toplamda 23 oda ve 48 yatak kapasitesine sahiptir. Oda taş evlerden oluşmakta olup, 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan seçenekler ile hizmet vermektedir.

Ömer Halisdemir Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ömer Halisdemir Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Aşağı Kayabaşı Konukevi Telefonu

0388 211 29 81

Göncü Konağı Konukevi Telefonu

0388 211 41 37

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :

Aşağı Kayabaşı Konukevi Adresi Adresi

Aşağı Kayabaşı Yerleşkesi, Eski Rektörlük Öğretmenler Caddesi NİĞDE

Göncü Konağı Konukevi Adresi

Cullaz Sk No:14 Songur Mahallesi, 51100 Niğde Merkez/Niğde

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Aşağı Kayabaşı Konukevi Konumu

Göncü Konağı Konukevi Konumu

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Aşağı Kayabaşı Konukevi Yorumları

Gayet temiz bir işletme. Çalışanlar oldukça ilgili ve güler yüzlü. Akşam bahçesi de oldukça sakin ve güzeldi. Tavsiye ederim.
17 yıl sonra üniversiteye gelip 1 gece konakladım. Evimizden bir farkı yok. Gayet güzel ve düzenli. Haziran ayı zaten bir başka güzel Niğde de. Konuk evi de haziranda bir ok kadar güzeldi.
Bir konukevi değil ev gibiydi, çalışanlara ve yetkililere ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepsi bizi evimizde hissettirdi. Deprem sonrası biraz rahat nefes almamızı sağladılar.
Bir gece konakladım,Oda ve tuvaletler temizdi. Dinlenebildim. Gecelemek için uygun. Konumu şehir merkezinde. Tavsiye edilir. Kahvaltı tabağı veriliyor, ürünler kaliteliydi.

Göncü Konağı Konukevi Yorumları

Güzel, sessiz sakin bir konaklama yeri. İş seyahatim için 3 gün konaklama yaptım. Kahvaltısı güzel, akşamları bahçede oturup çay içebilir, sessiz sakin atmosferde vakit geçirebilirsiniz.
Yol üstünde giderken gece konaklamak için uğradık, güzel bir yer, fiyatıda gayet iyiydi. Kahvaltıda 2 çeşit zeytin, 2 çeşit peynir, domates salatalık yumurta, reçel, bal, tereyağ vardı. Gayet lezzetliydi. Demleme çay vardı.
Otantik ortamları sevenler için çok uygun bir otel. Konukevi standartları bakımından gayet başarılı. Bence tercih edin ve değişik bir konaklama deneyimi yaşayın.
Çok güzel otantik bir yer. Çalışanlar cok kibar. Mutfakta çalışan abla cok içten kendi ablamız gibiydi. Taş konak hissini iliklerinize kadar yasıyorsunuz. Odalar güzel ve temizdi. Minik bir bahcesi var ciceklerle dolu. Odalarda ahşap ve taş mükemmel uyum sağlamış. Yolumuz düşerse yine konaklamak isteriz. Fiyatlar uygun, kahvaltı dahildi.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ömer Halisdemir Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Aşağı Kayabaşı Konukevi Resimleri

Göncü Konağı Konukevi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın