Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
4.5/5 - (4 votes)

Konya ilinde merkezinde bulunan Konya Mta Misafirhanesi hem fiyat olarak hemde sunduğu hizmet olarak oldukça beğenilen misafirhanelerden biri olmaktadır. Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Orta Anadolu 2. Bölge Müdürlüğü içerisinde bulunan Konya Mta Misafirhanesi bütçe dostu sunduğu fiyatlar ile akıllarda yer edinmektedir.

Konya Mta Misafirhanesi odalarının rahatlığı konforu sayesinde, Konya şehrinin tüm yerlerini rahatlıkla gezmenize olanak sağlamaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle bütçe dostu olmasından kaynaklı olarak Şehirde daha rahat harcama yapmanıza imkan sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Konya Mta Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları, Konya Mta Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Konya Mta Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Konya Mta Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Konya Mta Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Konya Mta Misafirhanesi Telefonu 0332 255 03 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konya Mta Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Konya Mta Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Konya Mta Misafirhanesi Adresi Sancak Mahallesi Tacmahal Caddesi No:6
42250  Selçuklu / KONYA
adresinde yer almaktadır.

Konya Mta Misafirhanesi Konumu Nerede

Konya Mta Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok memnun kaldık. Misafirhane çok temiz ve odalar büyük. Fiyatlar çok iyi. Personel hem güleryüzlü hem de yardımsever. Serdar ve Mehmet Bey’in misafirperverliği ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Temizlik personel ilgisi harika her yer pırıl pırıl böyle kurumlarımız olması gurur verici.Tum personele ve kuruma teşekkür ederim.
Konya MTA misafirhanesinde kaldım çok memnun kaldım görevliler güler yüzlü temiz ve titiz güvenilir yer kalmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim ☺️
Misafirhanenin hiçbir yemek öğünü yok ama açıkçası biz sevdik. Cazip kılmak için bu seçenekler göz ardı edilmiş. Konya’yı gezmek için geldiyseniz gezi alanlarına yakınlığı baz alınarak kalınabilir.

Konya Mta Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhaneleri, Konya Mta Misafirhanesi Telefonu, Konya Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir