Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

Konya ilinde merkezinde bulunan Konya Mta Misafirhanesi hem fiyat olarak hemde sunduğu hizmet olarak oldukça beğenilen misafirhanelerden biri olmaktadır. Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Orta Anadolu 2. Bölge Müdürlüğü içerisinde bulunan Konya Mta Misafirhanesi bütçe dostu sunduğu fiyatlar ile akıllarda yer edinmektedir.

Konya Mta Misafirhanesi odalarının rahatlığı konforu sayesinde, Konya şehrinin tüm yerlerini rahatlıkla gezmenize olanak sağlamaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle bütçe dostu olmasından kaynaklı olarak Şehirde daha rahat harcama yapmanıza imkan sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Konya Mta Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları, Konya Mta Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Konya Mta Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Konya Mta Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Konya Mta Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Konya Mta Misafirhanesi Telefonu 0332 255 03 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konya Mta Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Konya Mta Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Konya Mta Misafirhanesi Adresi Sancak Mahallesi Tacmahal Caddesi No:6
42250  Selçuklu / KONYA
adresinde yer almaktadır.

Konya Mta Misafirhanesi Konumu Nerede

Konya Mta Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok memnun kaldık. Misafirhane çok temiz ve odalar büyük. Fiyatlar çok iyi. Personel hem güleryüzlü hem de yardımsever. Serdar ve Mehmet Bey’in misafirperverliği ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Temizlik personel ilgisi harika her yer pırıl pırıl böyle kurumlarımız olması gurur verici.Tum personele ve kuruma teşekkür ederim.
Konya MTA misafirhanesinde kaldım çok memnun kaldım görevliler güler yüzlü temiz ve titiz güvenilir yer kalmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim ☺️
Misafirhanenin hiçbir yemek öğünü yok ama açıkçası biz sevdik. Cazip kılmak için bu seçenekler göz ardı edilmiş. Konya’yı gezmek için geldiyseniz gezi alanlarına yakınlığı baz alınarak kalınabilir.

Konya Mta Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Konya Mta Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhaneleri, Konya Mta Misafirhanesi Telefonu, Konya Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Konya Mta Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Kaldığım en temız yerlerden bir tanesi özellikle mehmet bey işini severek yaptığı ve bizleri memnun bıraktığı için cok teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 2. burada geçirdiğimiz hafta sonu tatili harikaydı. Odalar ferah ve temizdi, yemekler lezzetliydi. Fiyatlar da oldukça uygun. Personel çok cana yakın ve yardımsever. Kesinlikle tekrar gelmeyi düşünüyoruz!

  Yanıtla

Yorum yapın