Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


Bulamadığınız Misafirhaneleri Arama Yaparak Bulabilirsiniz?

Sinop Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Sinop Dsi Misafirhanesi Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 74. Şube Müdürlüğüne bağlı Sinop Dsi Misafirhanesi deniz kenarında mükemmel duruşu 5 yıldızlı otel konforu ve kamu güvencesinde ailenizle birlikte güzel bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır. Karedeniz’in en sakin denizlerine sahip olması ve dalgasız olması sebebiyle tam bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır. Yeşilliğin, doğanın ve masmavi denizin bir arada sunulduğu Sinop Dsi Misafirhanesinde uygun fiyatlı bir konaklama sizleri beklemektedir.

Sinop Dsi misafirhanesi konum olarakta sunduğu hizmet olarakta gerçekten mükemmel bir deneyim sunmaktadır. Aşağıdaki bir kaç fotoğraf karesi zaten aklınızı başınızdan almaya yetecek derecede güzelliklerle dolu diyebiliriz.

Sinop Dsi Misafirhanesi diğer misafirhanelerin aksine oldukça deneyimli ve ilgi alakanın en üst düzeyde yer aldığı bir personel kadrosuna sahiptir. Sinop şehrinin tam anlamıyla görebileceğiniz güzel bir konumda yer alması sebebiyle tatil planlarınızda güzel bir yer olarak sunulmaktadır.

Sinop’ta Gezilecek Yerler;

 • Hamsilos Koyu
 • Erfelek Tatlıca Şelaleri
 • İnceburun Feneri
 • Sinop Prison
 • Sinop Kalesi

Sinop Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 74. Şube Müdürlüğüne bağlı Sinop Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0 368 261 26 52 telefon numarası üzerinden 1030 dahili numarasını tuşlayabilirsiniz. Yada direk operatöre bağlanarak gerekli yönlendirmeyi sağlayabilirsiniz.

Sinop Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 74. Şube Müdürlüğüne bağlı Sinop Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; konaklama adresi Korucu Köyü Merkez/Sinop adresinde yer almaktadır. Konum bilgiside aşağıda mevcuttur.

Ortalama Sinop Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)408 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 204 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda357 TL
4 Kişilik Odada Kişi Başı153 TL (Kişi Başı)
Sivil Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)612 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 306 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda561 TL.
4 Kişilik Odada Kişi Başı225 TL (Kişi Başı)

Sinop Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Sinop Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Sinop Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Sinop Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

D.s.i en gözde temiz nezih konaklama ve plajı olarak süper sinop burdan çok güzel gozukuyor
Plaj alanı güzel. Odalarda mobilyalar yeni gibiydi. Sinop’ta konaklanebilecek en güzel yerlerden biri.
Kart olayı çok iyi, karta para yüklüyorsunuz şezlong da oradan yeme içme de karttan halloluyor. Fiyatlar da uygun
Eksikleri yok mu tabi ki var ancak beklentileri kesinlikle karşılıyor. Karadeniz de böyle bir sahil ve deniz bulmak zor. En dalgasız sahil diyebilirim. Yeşil ve mavinin buluştuğu nokta. Çevre düzeni yok güzel. Misafirhane olmasına rağmen otel konforu var. Yemekler harikaydı. Kahvaltı yeterli ve kaliteli. Personeller güleryüzlü ve cana yakın. Sadece sahilde çalışan arkadaşların biraz daha kibar ve yardımsever olmasında fayda var. Aşırı paslı şemsiye verilmesi doğru değil. Sonuç olarak verilen paranın hakkını sonuna kadar veriyor.
Tesis ve donanım biraz eski fakat aradığınız herşey Var eksiklik hissedeceğiniz hiç bir şey yok yemekleri muazzam derecede güzel ve lezzetli kahvaltısı standart kahvaltı ama omlet ve melemen ekstra isteyebilirsiniz restoran Denize manzarası var ve gayet ferah Sabah kahvaltıdan sonra Denize inip Sinop un tertemiz denizinde uyanmak çok keyifli ayrıca Kumsal da temiz ve bakımlı şezlong hizmeti ve büfe hizmeti pandemi dolayısı ile kaldırılmış ama otel kısmında devam ediyor odalar da terlik havlu sabun eksiksiz olarak bulunuyor temizlik gayret başarılı çalışan personel özellikle restoran kısmı cok ama çok Kibar iki kere çok diyorum çünkü çok başarılı hizmet sunuyorlar bulunduğu mevkii dolayısı ile sessiz ve sakin akşamları Sinop akşam gezileri yapmak için yürümeyi tercih ederseniz 5 km kadar merkeze yürümeniz gerekebilir araç ile giderseniz de Sinop içinde otopark sorunu yok ücreti otopark yeterli kadar var Sinop tüm DSİ çalışanlarına emeği geçenlere teşekkürler
Harika bir orman manzarası eşliğinde kahvaltı ve akşam yemeği yemek harika. Personel çok güler yüzlü ve yardımsever. Sinop ‘ta kalınacak en güzel tesis. Denize sıfır. Tersisin bir kısmı ormanın içinde

Sinop Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Sinop Dsi Misafirhanesi Sinop Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Sinop Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 5 yorum

Yorum yapın