Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya şehrinin Selçuklu merkez ilçesinde yer alan Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi konaklama isteyenlerin tercih ettiği değerli misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi üniversite kampüsü içerisinde yer almakta olup, 36 adet standart oda ve 6 adet aile odasından oluşmaktadır.

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Üniversite mensupları, emeklileri, öğrencileri, mezunları, bunların eş ve çocukları ile yasal olarak bakmakla yükümlü oldukları bireylere ve diğer konuklarına hizmet vermektedir.

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için tercih edilmekte olup, oda içerisinde televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kettle, elbise dolabı, çalışma masası gibi seçenekler yer almaktadır.

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda sabahın yorgunluğunu atlatmanız için güzel bir kahvaltı ile güne zinde başlamanıza olanak sağlamaktadır.

Selçuk Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Selçuk Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0332 241 7401 — 0332 223 44 60

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Ardıçlı Mahallesi Gazi Bulvarı No:279, 42250 Selçuklu – Konya

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

2 geceliğine kaldık. Şebi aruz için yer bulamadığımızdan bu konuk evini son dakika bulduk. İki kişi geceliği 750 ₺ den kaldık. Fiyatı gayet iyiydi. Kamu personeli olmayanlar için 800₺ gayet iyi bir fiyat. Odalar tertemiz. Bu kış ayında sıcacık. Banyo temiz. Her şey oldukça güzeldi. Teşekkür ediyorum. Resepsiyondaki arkadaşlarda ilgilendiler. Ayrıca kahvaltı dahil. Kahvaltısı açık istediğin kadar alıyorsun israfta olmuyor. Odalarda seccade var. Otoparkı var. Üniversitenin içinde olduğunuzdan yemek yeme yerleri var. Ata binme yerleri yakınlarda havuzda var ama biz gitmedik. Güvenlikli zaten üniversite içinde. Sadece merkeze 25 dk arabayla. Biz çok beğendik. Teşekkürler
İlkkez ziyaret ettiğim ve bir hafta da 2 kere konakladığım bir mekan oldu. Nezih ve güvenli bir yer. Odalar gayet temiz ve düzenli. Kahvaltı sabah 7 -10 aralığında. Benim için en güzel not çalışanların güler yüzlü, ilgili ve içten olmasıydı. Gerek resepsiyon gerekse diğer çalışan kişiler ayırt etmeksizin işinin gereğini yapan kişilerdi.
Çoookkk memnun kaldım kahvaltı mükemmeldi sıcak olarak menemen ve patates kızartması vardı o da 2 bölmeli şekilde yataklar çift kişilikti çocuğumuz için park yatak bile düşünülmüştü bölmenin diğer kısmında çalışma masası ve televizyon vardı ekstra küçük masa vardı kettle kullandık ve çay keyfi bile yaptık bu zamana kadar gördüğüm en iyi misafirhaneydi
Selçuk üniversitesine bizi ağırladığı için teşekkür ederiz. Gayet güzel bir konuk evi. Temizlik ve hijyen açısından özenli, ilgi ve alakalı calışanların yanı sıra güzel bir sabah kahvaltısı da cabası özellikle resepsiyonda bizimle ilgilenen Oğuzhan Bey’e çok teşekkür ederiz kendisi çok ilgili ve nazik bir insan. Bunun yanı sıra sizleri bahçede ağırlayacak çok güzel dostlarınız da var.
Eşimle iki gece konakladık. Personelleri güler yüzlü ve her konuda yardımcılardı. Beyza hanım telefonda ve konaklamaya gittiğimizde bizi sanki evimizdeymişiz gibi karşıladı. Oda temizdi ancak bu sıcak yaz günlerinde odada klima ve buzdolabı olmaması en büyük eksikti. Genel olarak kamu dairelerine yakışır düzeydeydi, memnun kaldık.

Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Selçuk Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın