Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Afyonkarahisar Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Afyonkarahisar ilinin Merkez ilçesine bağlı Afyonkarahisar Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Afyon öğretmenevi oldukça büyük odaları ve oldukça gösterişli dekorize edilmiş odalara sahip bir misafirhane olmaktadır.  Güleryüzlü personellerinin yanında çözüm odaklı yaklaşımları ile güven huzur içinde bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Yemekhanesinde her gün çıkan birbirinden lezzetli yemeklerinin yanıda sabahları ise açık büfe kahvaltısı ile karnınızı güzelce doyurmanıza olanak sağlamaktadır.

Afyonkarahisar Öğretmenevi Odaları; 36 odada 80 yatak kapasitesi, odalarında televizyon, buzdolabı, kablosuz interneti, kesintisiz sıcak suyu, banyosu, lavabosu, şifoniyer, elbise dolabı, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Afyonkarahisar Öğretmenevi Genel Olarak; Restoran, toplantı salonu, lobi, kafesi, öğretmenler lokali, bahçesi ve kuaför hizmeti bulunmaktadır.  

Afyonkarahisar Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Afyon ilinin merkezinde yer almaktadır. Ulaşım problemi bulunmamaktadır.

Afyonkarahisar Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Afyonkarahisar ilinin Merkez ilçesine bağlı Afyonkarahisar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0272 212 08 92 veya 0272 215 52 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Öğretmenevi Adresi

Afyonkarahisar ilinin Merkez ilçesine bağlı Afyonkarahisar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Cevat Ahmet Paşa Caddesi No:14 Merkez/Afyonkarahisar adresinde yer almaktadır. 

Afyonkarahisar Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Afyon Öğretmenevi Fiyat Listesi Şöyle; 02.2024 tarihinden itibaren geçerli

Oda TipiÜyeKamu Sivil
Tek Yataklı Oda6008001000
Çok Yataklı Odalarda Tek Yatak Ücreyi500650750
Double Oda Tek Kişi85010001200
Double Oda Çift Kişi95012001500
Suit Oda12001500 1800
Ücretlere Kahvaltı Dahildir.

Afyonkarahisar Öğretmenevi Konumu Nerede

Afyonkarahisar Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Personel güleryüzlü, yardimsever. Yemekhanesi temiz. Binanın Afyon kalesine bakan cephesinden gerek sabah gerekse de ikindi güneşi çok güzel geliyor. Pencereden temiz ve kuru hava alabilirsiniz(2022 nin Nisanin 2. Haftası).
Dört mevsim gündüzleri vakit geçirilecek okey oynanacak gürültüden uzak sakin kahvesi güneşli havada bahçe kısmında masa sandalyesi bulunan güzel yerlerdendir.
Afyonkarahisar da en uygun ve Nezih kalınabilir yer bence. Üstelik kahvaltı be-da-va🥳 tavsiye ederim.
Ailecek memnun kaldık . Oda çok temizdi ayrıca oda ısısı da çok iyiydi sabah kahvaltısı da açık büfeydi tam anlamıyla herşeyden memnun kaldık.
Temiz bir öğretmen evinde daha konaklama fırsatı buldum.Ben beğendim, sende beğenirsin umarım.
Konaklama için yeterli. Kişi başı 80-100 TL verip 5 yıldızlı otel konforu beklemek gerekiyor. Daha iyi olsun herkes ister
Cumhuriyet mahallesi, Sgk’ nın hemen yakınında ve çaprazındadır. Cumhuriyet lisesi, Oruçoğlu İlköğretim okulu ve Abdurrahim Mısri Orta Okulun yanıbaşındaki bu Öğretmenevimiz, oldukça faaldir. Özellikle yaz aylarında düğünlerin vazgeçilmez bir mekanıdır. Ulaşım olarak Şehrin her tarafına kolay bir notadadır. İçerisine bir iki defa girmişimdir. Geniş salonu ve büyük masaları daima düğün ve kına merasimlerinde her kesimin tercih sebebidir.
Her bakımdan rahat edilebilecek bir sosyal tesis. Gece wifiye giriliyor otel odasında. Tabldot yenek çıkıyor. Sabah kahvaltısı otel ücretine dahil. 24 saat duş için sıcak suyu mevcut. Personeli samimi ve sıcak. Teşekkür ediyorum kendilerine bunun için. Yaptıkları işi seviyorlar ve bize de yansıtıyorlar. 👏👏🌸

Afyonkarahisar Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın