Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ağrı Polisevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Ağrı Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Ağrı Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
5/5 - (1 vote)

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Ağrı Polisevinde konaklamak isteyenler için, Ağrı Polisevi Fiyatları , Ağrı Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ağrı ilinin merkezinde bulunan Ağrı Polisevi konaklama imkanı sunan ve kendine hayran bırakan bir sosyal tesis olarak hizmet vermektedir. Ailenizle birlikte tatil, eğlence, seyahat, iş veya eğitim planlarınızda konaklama imkanı sunan ve sunduğu bu imkanlar ile uygun fiyatlı bir konaklama sağlamaktadır.

Tüm temizlik  ve hijyen kurallarına oldukça riayet gösteren bir işletme olan Ağrı Polis Evi hem yerel halk tarafından hemde tatil amaçlı gelen kişilerin sıklıkla tercih ettiği konaklama imkanı sunan yerler arasında yer almaktadır.

Ağrı Polievi toplamda 50 oda ve 94 yatağa sahip olmakla birlikte; 6 adet tek yataklı oda, 29 adet iki yataklı oda, 6 adet üç yataklı oda, 1 adet dört yataklı oda, 3 adet double yataklı oda, 5 adet suit odası bulunmaktadır.

Ağrı Polis Evi Sunulan Hizmetler

 • Konaklama
 • Restaurant
 • Çocuk Oyun Alanı
 • Kafeterya
 • Spor Salonu
 • Sauna
 • Kapalı ve Açık Otopark

Ağrı Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ağrı Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Ağrı Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ağrı Polisevi Telefonu 0472 215 29 76 – 0 505 318 04 13  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ağrı Polisevi Adresi

Ağrı Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Ağrı Polisevinde konaklamak isteyenler için; Ağrı Polisevi Adresi Özel Harekat Şube Müdürlüğü Karşısı Erzurum Yolu Üzeri AĞRI – Merkez adresinde yer almaktadır.

Ağrı Polisevi Konumu Nerede

Ağrı Polisevi Konaklama Yorumları

Profesyonel anlayışla yönetilen örnek bir kamu işletmesi. Tertemiz ve sıcacık. Tereddütsüz olarak tercih edilebilir. Sadece şu günlerde ufak bir tadilattan geçiyor ancak bu durum dahi konforu azaltmıyor.
Hayatim boyunca cok kere seyahat ettim. Turkiyenin farkli illerinde farkli konaklama yerlerinde konakladim lakim Agri Polis Evi gercekten harikaydi. Sunuda soylemek istiyorum. Gercekten ilk defa bu kadar rahat uyudum. Herkese tavsiye ederim
Ağrı’da otel/polisevi* arasında kalırsanız düşünmeyin.Yolüstü karnınızı doyuracağınız ve çay kahve içip soluklanabileceginiz temiz mekan.
Temiz güvenli ferah ağrı dışarıdan daha temiz yemekleri güzel odaları rahat fiyatida çok uygun oyun bahçesinde var
Çok temiz harika bir yer.Polis kardeslerimizde çok ilgililerdi
Temiz bir yer. Kahvaltı yediğiniz kadar ödüyorsunuz. Yemekleri çok uygun ve güzel.

Ağrı Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri - Ağrı Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri -

Ağrı Polisevi Fiyatları, Ağrı Misafirhaneleri, Ağrı Polisevi Telefonu, Ağrı Polis Evi Ücretleri, Ağrı Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir