Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Malatya Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Malatya Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Malatya ilinin merkez ilçesinde bulunan Malatya Polis Evi nezih ve saygın bir mekan olarak kamu personellerinin ve konaklama ihtiyacı olanlar için bir misafirhane hizmeti sunmaktadır. Şehrin göbeğinde yer alan Malatya Polis Evi 5 adet suit oda, 15 adet aile odası, 5 adet tek kişilik oda ve 30 adet üç kişilik olmak üzere toplamda 55 oda, 105 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Malatya Polisevi 2008 yılından beri aktif olarak hizmet vermekte olup, her yıl kendini geliştirerek hizmet kalitesini artırıp, hizmet ifasını en üst seviyeye getirmektedir. Malatya Polis Evi lezzetli yemekleri ile damaklarda unutulmayacak anılar bırakmakta olup, uygun fiyatıylada bütçe dostu olmaktadır.

Tüm özel günlerde ailelerin veya iş görüşmelerinin yapılması için öğlen saatlerinde veya akşam yemeklerinde oldukça yüksek bir şekilde tercih edilmektedir. Malatya Polis Evi uğrak bir toplanma mekanı olmakla birlikte, elit bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Malatya Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Malatya Polis Evi Fiyatları , Malatya Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Malatya’da Gezilecek Yerler;

 1. Nemrut Dağı Milli Parkı
 2. Aslantepe
 3. Malatya Müzesi
 4. Battalgazi Ulu Camii
 5. Arslantepe Höyüğü
 6. Malatya Kalesi
 7. Askeri Müze
 8. Darende İpek Yolu Kültür Merkezi
 9. Günpınar Şelalesi

Malatya Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Malatya Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Malatya Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Malatya Polis Evi Telefonu (0422) 212 85 32 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Malatya Polis Evi Adresi

Malatya Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Malatya Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Malatya Polis Evi Adresi Şifa Mah. İnönü Cad. No: 172  Yeşilyurt  –  Malatya adresinde yer almaktadır.

Malatya Polis Evi Konumu Nerede

Malatya Polisevi Yorumları

Konum olarak çok iyi yol üzerinde. Odalar temiz, ihtiyaç duyulan herşey var. Teşekkür ederiz.
Temiz odalar ve kışın sıcacık bor ortam konforlu bir konaklama yeri..
Herkes çok iyiydi, resepsiyondan, kafede çalışanına, restorant taki personele kadar herkes çok ilgili ve nazikti herkese tavsiye ederim çok güzel bir yer genel olarak Malatya’nın insanlarından çok memnun kaldık. Yine gelsen yine kalmak isterim.
Geldikçe kaldığımız nezih temiz ve kaliteli hizmet veren bir kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum hiç şüphesiz konaklayabilirsiniz hijyen açısından gayet güzel bir yer
Güler yüzlü ekip, uygun fiyatlar, temiz, merkezi konumda, harika bir yer

Malatya Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları

Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları Malatya Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Malatya Polis Evi Fiyatları, Malatya Misafirhaneleri, Malatya Polis Evi Telefonu, Malatya Polis Evi Ücretleri, Malatya Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Malatya Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu” üzerine 3 yorum

 1. Çift kişilik yataklı oda geceliği 180 lira bir kaç gece konaklamak için gayet uygun oda yeteri kadar büyük temizlik yeterli tv buzdolabi klima var. Sabah kahvaltısı akşam yemeği var.

  Yanıtla

Yorum yapın