Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Isparta Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Isparta Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Isparta Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Isparta Polis Evi Fiyatları , Isparta Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Isparta ilinin merkezinde bulunan Isparta Polis Evi 4 adet 2+1 yataklı aile  odası, 4 adet 1+1+1 yataklı oda, 16 adet 1+1 yataklı oda, 4 adet süit oda olmak üzere toplam 28 adet oda ile hizmet sunmaktadır.  Oldukça beğenilen ve rağbet gören Isparta Polis Evi yol güzergahı üzerinde olması sebebiyle günlük konaklamalarda yüksek oranda tercih edilmektedir.

Isparta Polis Evi Şehir merkezinin hemen yanında bulunmakta olup, şehre 5 dakikalık mesafede yer almaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği ile restoran hizmetleri ve değerli şefi sayesinde lezzetli yemekler sizlere sunulmaktadır.

Isparta Polis Evinde konaklarken aynı zamanda Kuyucak Köyü, Üzüm Pazarı, Süleyman Demirel Külliyesi, Firdevs Bey Camii, Kovada Gölü gezilecek görülecek yerlerin başında yer almaktadır.

Isparta Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Isparta Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Isparta Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Isparta Polis Evi Telefonu Tel: +90 246 242 96 55  —  Tel: +90 505 318 32 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Isparta Polis Evi Adresi

Isparta Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Isparta Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Isparta Polis Evi Adresi Şevket Savlu Caddesi No:44/48 No:68, 32040 Merkez/Isparta adresinde yer almaktadır.

Isparta Polis Evi Konumu Nerede

Isparta Polis Evi Konaklama Yorumları

Mayıs ayında gittim ve çok güzel bir yer. Konum olarak sakin bir yerde. Odalar temiz personel ilgili. Herşey için teşekkürler
Merkeze çok yakın olmamakla birlikte 2021 yılında 65 liralık yatak fiyatıyla gayet ekonomik. 3 kişilik yatak + ek yatak yarı fiyata 27 liralık fiyatla bir gece konakladık. Kahvaltı ekstra ücrete tabi. Yorumlara bakarak tercih ettik. Memnun kaldık.
Tertemiz. Kahvaltı ve akşam yemeği ücretli. Ancak her üçünün de fiyatı çok uygun. Kamu personeli iseniz ve uzun bir seyahatte iseniz konaklamak için mutlaka listenize alın. Tüm çalışanlara tekrar teşekkür ederim
Gayet güzel temiz ve konumu güzel bir otel. Personel güler yüzlü. Kahvaltıda menemen harikaydı şefin ellerine sağlık. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olduğunu da belirteyim. Polis için gayet uygun devlet memurları için de ekonomik olduğunu düşünüyorum
Odalar temiz, personel güler yüzlü ve yardımcı. Çok teşekkür ederiz çalışanlara ve bu imkanları sağlayanlara.
Temiz, odalar kış günü bile sıcacık terledik gerçekten. güleryüzlü, ilgili, alakalı personel sayesinde keyifli bir konaklama geçirdik. Emeği geçenlere teşekkürler.

Isparta Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Isparta Polis Evi Resimleri adresi telefonu poliseviIsparta Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Isparta Polis Evi Fiyatları, Isparta Misafirhaneleri, Isparta Polis Evi Telefonu, Isparta Polis Evi Ücretleri, Isparta Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın