Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Tunceli Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Tunceli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Tunceli ilinin merkezinde bulunan Tunceli Polisevi uygun fiyatı ferah yapısı ve kendine has özellikleri ile ilgi çekici bir misafirhane olmaktadır. Tunceli Polisevi toplamda 34 oda ve 93 yatak kapasitesine sahiptir. İçerisinde konaklama hizmeti, spor salonu, sauna, restoran, kafeterya bulunmaktadır.

Tunceli Polisevi eşsiz manzarası ile güzel bir etkileşim sağlarken uygun fiyatlı hem konaklama hemde kafeterya bölümü sayesinde güzel anılar biriktirmenize olanak sağlamaktadır. Tunceli Polisevine gelmişken aynı zamanda  Munzur Vadisini gezmeyide unutmamanız gereken yerler arasında yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Tunceli Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Tunceli Polisevi Fiyatları , Tunceli Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Tunceli Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Munzur Vadisi Milli Parkı
 2. Pertek Kalesi
 3. Kutu Deresi
 4. Ergen Kilisesi
 5. Dereova Şelalesi

Tunceli Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Tunceli Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Tunceli Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Tunceli Polis Evi Telefonu (0428) 212 55 44 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tunceli Polisevi Adresi

Tunceli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Tunceli Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Tunceli Polis Evi Adresi Cumhuriyet Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi No:3 Merkez – TUNCELİ adresinde yer almaktadır.

Tunceli Polis Evi Konumu Nerede

Tunceli Polisevi Yorumları

Konum olarak güzel bir yer otopark sorunu yoktur restaurant kısmında herturlu yemek mevcut, fiyatlar zaten devlet işletmesi olduğu için dışarıya göre çok makul
Tunceli’de kalabileceğiniz temiz nezih uygun fiyatlı ve çalışanları güler yüzlü tek yer manzarası muazzam
Allah devletin eksikliğini vermesin güvenilir temiz bir mekan ekonomik fiyatta cabası
Tuncelide kalinabilecek en nezih yer, yönetim kadrosu ve personelleriyle birlikte gerçekten bir uyum icerisindeler ve bu durum da düzene yansıyor. Fiyatlar uygun, konum ve manzara olarak muhteşem. Tavsiye olunur.
Çok memnun kaldık. Allah Devlete zeval vermesin.. Çok özel bir yer. Teşekkürler
Çok nazik, kibar idareci ve personeli var. Konumu çok iyi. Manzara harika. Temizlik tatminkar. Odaların biraz bakıma ihtiyacı var.

Tunceli Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Tunceli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Tunceli Polisevi Fiyatları, Tunceli Misafirhaneleri, Tunceli Polis Evi Telefonu, Tunceli Polis Evi Ücretleri, Tunceli Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın