Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Rize il merkezinde yer alan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi aynı zamanda konukevi olarakta bilinmektedir. Uygun fiyatlı şehir merkezinde 5 yıldızlı otel konforunda sunduğu hizmetler ile akıllarda yer edinmektedir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi konuk olarak oldukça merkezi bir alanda olmasının yanında kendisine has güzellikleri ilede hayranlık uyandırmaktadır. Adından söz ettiren Karadeniz’in tam karşısında bulunan misafirhane hayranlık uyandıracak derecede güzellikler ile huzur dolu bir uykunun fırsatını sunmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi hemen yanıbaşında bulunan ATM, AVM, market, büfe, taksi durağı, otobüs durağı, restoran ve kafeterya gibi bir çok işletme yer almaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi oda içerisinde bir çok değerli demirbaş malzeme bulunmakta olup, tüm ürünler zaman zaman yenilerek problemsiz bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda nazik ve kibar resepsiyon görevlileri sayesinde tüm ihtiyaçlarınız bir telefon uzağınızda yer almaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0464 223 66 33

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisleri, Fener Mahallesi,
53020 Merkez/Rize

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yeri çok güzel, odalar tertemizdi. Wi fi var, çalışanlar ilgili
Bir çok yıldızlı otelden daha güzel ve konforlu. Resepsiyondaki hanfendinin ilgisi diğer ekibin samimiyeti bizi mutlu etti.
fiyat/performans oteli . eş indirimi, ogrenci indirimi, kamu indirimi mevcut fiyat almakta fayda var . otel fotoraflarda ki göründüğü gibi.
Çok çok güzel lüks kaliteli uygun fiyatlı ailecek tercih edilecek bir konuklama yeri. Adına yaraşır bir konuk evi olmuş reis RTE
Resepsiyon da görevli arkadaşlar gerçekten ilgili ve alakalılar. Odalarda bir kaç ufak eksiklikler olsa da temizlik konusunda iyi diyebiliriz. Odalarda klima, TV, buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlular gibi otel odasında bulabileceğiniz her türlü imkanı sağlamışlar.
irkaç ufak tefek eksik dışında güzel bir konukevi. Klima, tv, ve güzel bir buz dolabı mevcut. Dolapta buzluk kısmı çok iyi oluyor gezilere dondurup götürmek için. 💰2 kişi gecelik fiyatı 360 TL. Kahvaltı yok. 🅿️ Konuk evi için üniversite kapısından geçin haritalar dış kapıya götürüyor orası kapalı. Park alanı mevcut.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın