Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

İzmir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

İzmir ilinin merkezinde Konak merkez ilçesinde yer alan İzmir Polisevi diğer adıyla İzmir Polis Kampı veya İzmir Polis Moral Eğitim Merkezi olarak bilinmektedir.

İzmir Polisevi toplamda 21 adet çok yataklı odası, 10 adet double odası, 12 adet suit odası ve 2 adet vip odası bulunmaktadır.

İzmir Polisevi sadece bir polisevi olarak nitelendirmeyip, aynı zamanda bir kafeterya, bir restoran, bir dinlenme salonu, bir sauna, bir hamam, bir düğün salonu, bir spor salonu gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Tüm teşkilat mensuplarının ve kamu personellerinin gönül rahatlığıla hem güvenli hemde huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan İzmir Polis Evinde konaklamak isteyenler için, İzmir Polisevi Fiyatları , İzmir Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Konak Meydanı ve Saat Kulesi:
 2. Kemeraltı Çarşısı
 3. Alsancak
 4. İzmir Arkeoloji Müzesi
 5. Kordon Boyu:
 6. Sağlık Müzesi
 7. İzmir Fuar Alanı
 8. Alsancak Garı
 9. Asansör
 10. Kadifekale
 11. Bergama Antik Kenti
 12. Şirince Köyü

İzmir Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İzmir Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan İzmir Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İzmir Polis Evi Telefonu 0232 483 66 11 – 0232 483 13 86 – 0232 483 16 70  GSM:  0505 318 87 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Polisevi Adresi

İzmir Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan İzmir Polis Evinde konaklamak isteyenler için; İzmir Polis Evi Adresi Yeşiltepe Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi No:178 KONAK / İZMİR adresinde yer almaktadır.

İzmir Polis Evi Konumu Nerede

İzmir Polisevi Yorumları

Personel güler yüzlülüğü,ilgi ve alakaları, istendiğinde anında bilgi sağlamaları… İlk girişten itibaren konaklanılan odaya ve restorana kadar tertemiz ve mis kokusu.. Tüm personele güzel bir deneyim sunduğu için teşekkür ederiz.
İzmir’de deniz manzarasına karşı restoranı ve lezzetli yemekleri için kesinlikle gidilir. Kahvaltı menüsü oldukça zengin ve doyurucu oluyor. Konaklama yapmak isteyenler için odaları temiz ve ferahtı. Ayrıca görevli memur arkadaşlarda çok ilgiliydi👍 …
Konak polisevinde konakladım. Deniz manzaralı oda denk geldi. Sıgara içenler için balkon güzelliği var. Aşağı inmeye gerek kalmıyor.
Rezervasyon konusunda çok yardımcı oldular.Girişte güler yüzlü karşılandık ve motivasyonumuz bir anda yükseldi ayrıca odaları temiz ve ferahtı sabah kahvaltısı çeşitli ve taze ürünleri mevcut benim için en önemliside temizlikti ve ben memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum
İzmire geldiğimde konaklama fırsatı buldum çok memnun kaldım girişten itibaren personel arkadaşlar çok ilgili davrandılar odalar çok güzel dizayn edilmiş ve temiz yemekleri çok güzel ve bol çeşitli olanakları fazla

İzmir Polisevi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Polisevi Fiyatları, İzmir Misafirhaneleri, İzmir Polis Evi Telefonu, İzmir Polis Evi Ücretleri, İzmir Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın