Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzurum Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Erzurum Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Erzurum Maliye Misafirhanesi hakkında, Erzurum Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Erzurum şehrinde faaliyet gösteren oldukça güzel ve geniş odalara sahip olan Erzurum Maliye Misafirhanesi, toplamda 16 oda 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Erzurumun en soğuk gününde dahil içerisinin oldukça sıcak olmasıyla ünlü bir misafirhane olmaktadır.

Maliye bakanlığı bünyesinde yer alan Erzurum Maliye Defterdarlık Misafirhanesi uygun  fiyatlı bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Merkezi konumda yer alması sebebiyle çarşıya, marketlere oldukça yakın bir mesafede yer almaktadır.

Erzurum Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Erzurum Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0442 235 02 89 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzurum Maliye Misafirhanesi Adresi

Erzurum Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Erzurum Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, No:37 Merkez – Erzurum adresinde yer almaktadır.

Erzurum Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriErzurum Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Erzurum Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzurum Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamu personeli nin kalabileceği ufak yemiz bir misafirhane. Dört oda tek bir banyo ve tuvaleti ortak kullanılıyor. ama yeterli. Günlük 2019 Aralık ayında fiyatı 25 TL.
Çok temiz ve ekonomok bir yer
her katta 2 adet wc, bir adet ortak banyo bulunmakta. tek kişi olarak kaldığınız odaların fiyatı piyasa şartlarında çok uygun, çift kişilik bir yatakta bu tarih itibariyle tek başınıza 50 liraya kalabiliyorsunuz (kamu). bu tarz işletmelerin yaşatılması büyük önem arz etmekte. birkaç günlüğüne gittiğiniz bir ilde güvenilir, merkezi bir yerde uygun fiyatlara kalmak gerçekten önemli. bugün bir arkadaşınızda kalsanız giderken götüreceğiniz tatlı daha fazla maliyete sebep olur 🙂 nevresim takımı, yastıklar ve oda genel olarak temizdi.
akşam 22:30 da en geç giriş yapmalı sabah da 09:00’da çıkış yapmanız gerektiği belirtiliyor.
Fiyatı kamu için 2021 için 50 TL özel 70TL diğer Maliye misafirhanelerine göre biraz daha iyi fiyat performans çok iyi tavsiye ederim
Fiyat olarak çok iyi 👍 kahvaltı yok sadece ama odalar gayet temizdi
İyi ki böyle güzel misafirhanelerimiz var 🙏

Erzurum Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Erzurum Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Erzurum Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Erzurum Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Erzurum Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın