Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bursa İznik Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İznik Dsi Misafirhanesi
İznik Dsi Misafirhanesi
post

Bursa’nın İznik İlçesinde ailenizle birlikte kalacağınız mükemmel bir görüntüde ve konumda yer alan bu sosyal tesiste aradığınız huzuru bulmanız için oldukça iyi bir alan olarak karşınıza çıkmaktadır.  Gölün manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayacağınız, eşinizin çocuğunuzun yeşil alanlarda mükemmel vakit geçirmesiniz sağlayacak olan sosyal tesis imkanları ile mükemmel bir anı olarak sizleri beklemektedir.

Birbirinden güzel fotoğraflar çekip vakit geçirebileceğiniz, güzel anılar biriktireceğiniz konumu sayesinde oldukça tercih edilmektedir.

3 öğün neredeyse bedava fiyata sunulan birbirinden lezzetli yiyecekleri, personellerin ilgi ve alakaları, temizlik, hijyen ve diğer alanlarda sunulan hizmetler ile bu güzel dinlenme tesisi aklınızı başınızdan almaya kararlı bir yer olarak durmaktadır. Çocuğunuz ile güzel vakit geçirebileceğiniz oyun parkı ile tam bir piknik alanı lezzeti sunmaktadır.

İznik Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Bursa’nın İznik ilçesinde yer alan Dsi Sosyal Tesislerine Misfirhanelerine 0224 757 14 98 telefon numarasından veya 0 224 757 13 87 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İznik Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

İznik Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesislerine ulaşım için Drazali Karşısı, İznik Yenişehir Yolu no:60 İznik/Bursa adresinden ulaşabilirsiniz.

Bursa İznik Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları

Bursa İznik Dsi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi diğer Dsi misafirhaneleri gibi uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Bursa İznik Sosyal Tesisleri tam ailenizle kafa dinlemelik alan bir alan olmakla birlikte Kamu tarifesi ve Vatandaş tarifesi olmak üzere iki farklı tarife mevcuttur.

Not: Bahse konu fiyatlar değişiklik gösterebilir, Bu sebeple gitmeden önce telefon ile arayarak fiyat bilgisi almanız yararınıza olacaktır.

Not: Rezervasyon ile gitmeniz yararınıza olacaktır. Nitekim tesisin güzelliğinden kaynaklı olarak doluluk oranı yüksektir.

Ortalama İznik Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Bursa İznik Dsi Misafirhanesi Resimleri

Bursa İznik Dsi Misafirhanesi Konumu

İznik Dsi Misafirhanesi
Bursa İznik Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Güzel ve temiz bir tesis. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. Yüzme havuzu var. Gölün kıyısında. Tüm odalar göl manzaralı. Haliyle sivrisinek oluyor tedbir almakta fayda var.
Çok hoş bir yer tamamen ahşaptan odaları iki katlı müstakil kıvamda mükemmel manzarası müthiş bi havuzu ve otantik çay bahçesi 👍beş yıldızı hak ediyor
Kafanızı dinleyebileceğiniz en güzel yerlerden. Şefin eli lezzetli yemekler süper. Garsonların ilgi alakası 5 yıldızlı otel ayarında. Odaları temiz, kapılarda sürgülü sineklik takılı. Havuzu yarı olimpik 2.20cm derinliğinde tertemiz.
Tam kafa dinlemelik, çok memnun kaldığımız bir yer🤗 yemekleri güzel, görevlileri nazik, havuzları son derece temiz
İznik göl kenarında gayet kaliteli bir tesis. İki havuzu da var. Yemekleri de fiyat performansa göre gayet başarılı. Manzarası hiçbirşeye değişilmez.
Üç öğün lezzetli yemeği, odaların temizliği ve başta tesis yöneticisi Fahrettin bey olmak üzere garson, temizlik elemanları ve stajyerler dahil tüm çalışanları tebriğe layık. Böyle devam.
Tum calisanlari ve hizmet kalitesiyle bulundugu konum itibariyle de harika bir yer. Gunduz ve gece manzaralari cok guzel ayrica konaklama da uc ogun icinde yemekleri de enfes. 🤗😊👍
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

2 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir