Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Yozgat Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Yozgat ilinin merkezinde bulunan Yozgat Polisevi uygun fiyatı ile kendisine hayran bırakan bir kamu Misafirhanesi olmaktadır. Yozgat Polisevi toplamda 12 oda ve 22 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, şehrin merkezinde bulunması sebebiyle öğle yemekleri için oldukça tercih edilen bir işletme olmaktadır.

Yozgat Polisevi birbirinden güzel olarak tasarlanmış odalarının yanında keyifli huzurlu bi şekilde konaklamanıza imkan sağlamaktadır. Güleryüzlü personel kadrosu sayesinde ilgi ve alakanı en üst düzeyde yer aldığı bir hizmet sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Yozgat Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Yozgat Polisevi Fiyatları , Yozgat Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Yozgat Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Bozok Kalesi
 2. Sarıkaya Kaya Mezarları
 3. Çamlık Milli Parkı
 4. Akdağmadeni İmaret Camii
 5. Yozgat Müzesi
 6. Saraykent Kaplıcaları

Yozgat Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Yozgat Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Yozgat Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Yozgat Polis Evi Telefonu 0354 212 91 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yozgat Polisevi Adresi

Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Yozgat Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Yozgat Polis Evi Adresi Bahçeşehir Mahalesi Adnan Menderes Bulvarı No:250 Esentepe Mevki Merkez – Yozgat adresinde yer almaktadır.

Yozgat Polis Evi Konumu Nerede

Yozgat Polisevi Yorumları

Çok güzeldi. Çok rahattı. Yüksek tavanlı odası vardı. Çok ferahti. Koridorlari da çok ferahti. Personel güler yüzlü ve yardimseverdi. Çok memnun kaldık. Çok beğendik.
Guzel bir mekan. Personeller ilgili. Temiz. Herşey için teşekkürler.
Polis evinde bulunan bütün çalışanlardan ayrı ayrı teşekkür ederim hizmet on numara beş yıldız saygılarımla
Güvenli, temiz, ucuz, ailenizle kalabileceğiniz kamu misafirhanesi
Harika bir yer emekli olan personele güler yüzlüler temiz çalışanlara teşekkür ederim
Şimdiye kadar gördüğüm en temiz polisevi emeği geçen herkesin ellerine sağlık

Yozgat Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Yozgat Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Yozgat Polisevi Fiyatları, Yozgat Misafirhaneleri, Yozgat Polis Evi Telefonu, Yozgat Polis Evi Ücretleri, Yozgat Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın