Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Isparta ilinin merkezinde bulunan Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklamayı mümkün hale getirmektedir.  Kamu personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen konukevi diğer adıyla uygulama oteli olarakta bilinmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezinde yer alan bir misafirhane olmakta olup, ulaşım problemi olmayan bir konumda yer almaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi havalimanına 30km, otogara 4km, şehir hastanesine 500metre mesafede yer almaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi odalar olarak konukların rahat edebileceği şekilde ve ihtiyaç dahilinde tüm demirbaş malzemelerin düzenli bir şekilde sunulması ile rahatlık ve konforu bir arada sunmaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi aynı zamanda 125 kişi kapasiteli restoranı, 30 kişi kapasiteli toplantı odası ve 70 araçlık otoparka sahiptir.

Süleyman Demirel Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Süleyman Demirel Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0246 232 35 60

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : SDÜ Konukevi, H. İbrahim Parlar Cad. Müze altı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yanı, Isparta Isparta Türkiye

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Motosiklet turumda durağım oldu. Çalışanlar çok ilgili ve samimi. Her konuda nazik bir şekilde yardımcı oluyorlar. Odalar temiz ve hijyenik. Havlu, nevresim, yastık ve banyo tertemiz. Kahvalti gayet yeterli. Tek kişilik oda kahvaltı dahil 280 lira ödedim. Çok memnun kaldım. Herşey için teşekkürler…
Gece geç saatlerde gelmeme rağmen güler yüzlü bir şekilde karşılandım, Odalar tertemiz ferah, sabah çok güzel bir klasik kahvaltı vardı, kesinlikle herkese tavsiye ederim mutlaka gelinip kalınması gereken uygun fiyatlı bir otel çok memnun kaldım teşekkürler 🙂
Çok temiz sessiz sakin merkeze yakın .konaklamak için başka bir yer aratmıyor .yolum bir daha düşerse ilk tercihim gene burası olacak
Ailecek Isparta seyahatimizde burda konaklamayı tercih ettik. Karşılama ilgi, alaka ve yaklaşımdan çok memnun kaldık. Kendimizi evimizde gibi samimi bir ortamda hissettik.Gün boyu çay ve bardak su ücretsiz olarak self servise açık. Daha önce hiçbir yerde bu hizmete ücretsiz-sınırsız-gün boyu olarak rastlamamıştık. Çok şaşırdık Resepsiyon personellerin her biri birbirinden nazik, kibar ve işlerini layıkıyla yapıyorlar. Otoparkı mevcut.Yatak rahat. Odalar,, yastıklar, pikeler tertemiz (Kış ayı olmasına rağmen pikeyle uyuduk). Oldukça sıcaktı. Tuvalet, banyo keza tertemizdi.Duş suyu oldukça tazyikliydi. Kahvaltısını da çok beğendik (açık büfe 07.00-10.00 arası). Otel çıkış saati 11.00. 3 kişi 660 TL ye bu hizmeti deneyimlemiş olmamız oldukça şaşırtıcıydı. Ispartada konaklayacasanız ilk tercihiniz burası olmalı derim.Macera aramayın, deneyimleyenlere kulak verin.
Odalar durumu güze ve temiz rahatlıkla kalınabilir. Personelleri oldukça anlayışlı. Çarşıya, atmlere yakın konumda f/p açısından güzel. Kahvaltı dahil 500 tl ye kaldık eşimle. Memnun kaldık. Tavsiye ederim.

Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Süleyman Demirel Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın