Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adana Seyhan Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.

Son Güncelleme Eylül 20th, 2022 Saat 08:34 pm yapılmıştır

Devlet Su İşleri Misafirhaneleri hemen hemen ülkenin farklı her bölgesinde uygun kamu personelleri için uygun fiyatlı konaklama imkanı sunmaktadır. Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Merkez Adana Seyhan Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir tatil yapmanız için çok güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Adana Seyhan Dsi Misafirhanesi güzel yapısı, mükemmel manzarası ile hem uygun bir konaklama hemde güzel bir yemek eşliğinde konaklama ihtiyacınıza çözüm sunulmaktadır.  Seyhan Dsi Misafirhanesi Temizliği, hijyeni, dokusu ve personelleri ile güler yüzlü bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Seyhan’da Gezilecek Yerler;

  • Seyhan Nehri
  • Etnografya Müzesi
  • Adana Kalesi
  • Büyük Saat Kulesi
  • Bebekli Kilisesi
  • Akyatan Gölü

Seyhan Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Merkez Adana Seyhan Dsi Misafirhanesi fiyat bilgisi sormak, rezervasyon yaptırmak veya detaylı bilgi almak için 0 322 459 05 90 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Seyhan Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Merkez Adana Seyhan Dsi Misafirhanesine ulaşmak ve konaklamak için aşağıdaki konum üzerinden gidebilir yada Cemalpaşa Mahallesi Ordu Caddesi, No:96 Seyhan/Adana adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Seyhan Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Seyhan Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Düzce Dsi Misafirhanesi konaklamak için en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.Adana Seyhan Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Seyhan Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Düzce Dsi Misafirhanesi konaklamak için en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Adana Seyhan Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Adana Seyhan Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Odalar temiz fiyat uygun. Fiyata kahvaltı dahil değil uygun fiyata klasik kahvaltı tabağı var. Misafirhanenin hemen yan tarafında kahvaltı ve yemek salonu var. Bahçesi çok güzel portakal ağaçları var. Araç park konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Çalışan personel güvenlik görevlisi arkadaşlar çok ilgili ve yardım severler. Teşekkür ederim.
Tertemiz . İçiniz rahat kalabilirsiniz. Merkezi de bi yerde. Ben çok beğendim
Gerçek hizmet ve kalite on numara beş yıldız….
Yok böyle bir güzellik .Burada gün batımını izlemek insana harika şeyler hissettiriyor. Servis harika .personel çok ilgili güler yüzlü
Güzel ve temiz bir misafirhanesi var. Yemekleri de oldukça kaliteli ve cazip. Tavsiye ederim.
Misafirperver çalışanları sayesinde taleplerimiz kolayca yerine geldi. Teşekkür ederiz.
Mezeleri mükemmeldi,yemeklerinde çok güzeldi,içkide yoktu.Oda çok temizdi Güleryüzlü hizmet verdiler çok teşekkür ederiz.
Mezeleri mükemmeldi,yemeklerinde çok güzeldi,içkide yoktu.Oda çok temizdi Güleryüzlü hizmet verdiler çok teşekkür ederiz.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.