Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi
Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi
5/5 - (2 votes)

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Sami Kayahan Eğitim ve Dinlenme Tesisleri yani Çukurova Dsi Misafirhanesi, görüntüsü, doğası ve mükemmel derecede güzel gezi alanları sebebiyle tercih edilmektedir. Birbirinden güzel konaklamalara imkan doğuran Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi güzel yapısı ve doğa ile iç içe duruşu ile tercih sebebi olmaktadır.

Doğa ile iç içe güzel bir dinlenme imkanı sunan Çukurova Dsi Misafirhanesi yapısı gereği hem modern bir yapıda hemde mükemmel bir konumda yer almaktadır. Birbirinden güzel yemek servisleri, birbirinden güzel personelleri ile mükemmel bir misafirhane imkanı sunmaktadır.

Çukurova’da Gezilecek Yerler;

  • Sevgi Adası
  • Seyhan Baraj Gölü
  • Adana Müze kompleksi
  • Çukurova Doğal Park

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Sami Kayahan Eğitim Tesislerinde yani Çukurova Dsi Misafirhanesi oda fiyatlarını sormak, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için 0 322 235 06 51 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Sami Kayahan Eğitim Tesislerinde konaklamak isteyenler için Çukurova Dsi Misafirhanesi adresi Seyhan Barajı İçi, Çukurova/Adana konumundan ulaşabilirsiniz.

Ortalama Çukurova Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İlk olarak 2018 yılında geldik ve bu tesisin müdavimi olduk.Yemeklerin kalitesi,personelin güler yüzü ,ortamın hijyeni ve bunlarla beraber Seyhan Barajının doyumsuz manzarası muhteşem ,dostlarıma tavsiye ediyorum.Tesiste bu hizmetlere emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim.Ayrıca danışmadakı güzel kızımızada desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim .
Hiç lafı uzatmaya gerek yok. Dsi’nin çukurova misafirhanesinin performansı göz dolduran cinsten. Oda çiçek gibi keza çarşaflar, banyo herşey pırıl pırıl. Tebrikler 👏
Adana ‘ya gelince gelinmesi gereken tek mekan bence. Çünkü sabah kalkınca doğanın kokusu kuş sesleriyle uyanabileceginiz tek mekan.manzarasi konumu ve özellikle çalışanlarının sıcak samimi yaklaşımları ile benim kesinlikle Favori mekanim🙃🙏
Manzarası çok güzel bir yer. Hem eğitim salonu hem de Düğün dernek gibi sosyal durumlarda da kiralanabilir.
Yeni onarım yapılmış temiz yemekleri güzel fiyatları uygun tşk.ler

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi

Adana Çukurova Dsi Misafirhanesi, Seyhan Sami Kayahan Eğitim Tesisleri, Çukurova Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Adana Dsi Yeni Baraj Misafirhanesi, 

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

4 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir