Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ceyhan Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Adana Ceyhan Öğretmenevi

Adana ilinin Ceyhan ilçesinde faaliyet gösteren Ceyhan Öğretmenevi ailenizle birlikte güzel bir konaklama ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır. Uygun fiyatlı odaları ile mükemmel yaklaşımlı personelleri sorunsuz problemsiz huzur dolu bir misafirhane deneyimi yaşatmaktadır.

Ceyhan Öğretmenevi 5’i suit 21 oda ve 45 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarda gardırop, şifoniyer, tuvalet, banyo, klima, televizyon, wifi ve kablosuz internet bağlantısıda mevcut olmakta olup, aynı zamanda kuaför, otopark ve kafeteryasıda bulunmaktadır.

45 adet yatak kapasitesi ile Ceyhan ilçesinde oldukça yeteri miktarda odaya sahip olmaktadır. Ceyhan Öğretmenevi hem fiyat olarak hemde konaklama olarak uygun bir seçenek olarak sunulmaktadır.  

Ceyhan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adana ilinin Ceyhan ilçesinde yer alan ve oldukça güzel bir misafirhane olan Ceyhan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0322 613 44 49 veya 0541 828 85 60 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ceyhan Öğretmenevi Adresi

Adana Ceyhan ÖğretmeneviAdana ilinin Ceyhan ilçesinde yer alan ve oldukça güzel bir misafirhane olan Ceyhan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Türlübaş Mahallesi Adana Caddesi No:84 Ceyhan/Adana Adresinde yer almaktadır.

Ceyhan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ceyhan ilinde konaklamak isteyenler için güzel bir seçenek olarak sunulan Öğretmenevleri hemen hemen her bölgede faaliyet göstermektedir. Ceyhan Öğretmenevi fiyat olarak kamu personelleri  **** TL’den Sivil ise **** TL’den başlayan fiyatlarla hizmet verilmektedir. Net Fiyat bilgisinin Ceyhan Öğretmenevini arayarak ulaşabilirsiniz.

Ceyhan Öğretmenevi Konumu Nerede

Ceyhan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Ceyhan öğretmen evi güvenilir personeliyle hizmet vermekte ben kaldım bir gün memnun kaldım yemekleri kahvaltısı var odalar konforlu hergün temizlik mevcut şehrin güvenle konaklama ihtiyacı olanlara tavsiye ederim kendi eviniz gibi güvenilir güler yüzlü personeliyle müd hizmet vermekte Ceyhan öğretmen evi çarşıya,5 dakika mesafede
Her zamanki gibi, devlet kurumunun sadeliği, ciddiyeti, mütevazılığı. Sunuma değil, içeriğe odaklı hizmet. Her şey güzel, yemekler, odalar.
Resepsiyonda görevli Nazım bey çok ilgili odalar temiz kahvaltısı güzel (açık büfe) tavsiye ederim
Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim.Ceyhan öğretmenevine geçen ay akşam saatlerinde misafir olduk her şey mükemmel genel itibari ile ilk karşılama otel görevlisi tarafından olmuştu saygı ve sevgi çerçevesinde hem ceyhanı hem bir devlet kurumunu çok güzel temsil ediyordu.otel odaları,kahvaltı salonları dört dörtlük beş yıldızlı otel ayarında.bugüne kadar bir çok yerde konaklama fırsatı bulduk ama içlerinde en iyisi diyebilirim.bir ilçeye göre çok güzel bir konaklama ve misafirhane herkese tavsiye ediyorum.
ilgi alaka temizlik güleryüz daima yardımcı olmaya çalışan personelleri ile gerçekten aile ortamında hissedeceğiniz nezih bir yer.
Müdüründen kat görevlisine kadar bütün personelin ilgisinden ve güler yüzünden çok memnun kaldık. 10saatlik zonguldak adana yolculuğunun sonunda sanki evimize ya da bir tanıdığımız gitmişiz gibi bir yakınlık,guleryuz,ilgi ve alaka gördük 6 gün çok keyifle kaldık.Yemekler muhteşem çaylar ikram ve araç park sorunu olmayan nadir bir tesis.Tum personele teşekkür ederiz.

Ceyhan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Adana Ceyhan Öğretmenevi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın