Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Amasra Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Amasra Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Bartın ilinin Amasra ilçesinde bulunana Amasra Polis Evi ihtiyaçlara yönelik sunulan mükemmel bir misafirhane olmaktadır. Amasra Polisevi şehrin bütün güzelliklerini görebileceğiniz merkezi konumda yer alan Amasra Polisevi güzelliklerle dolu ilgi ve alakanın en güzel şekilde sunulduğu misafirhane olmaktadır.

Amasra Polisevi tatil planları için en güzel ve en uygun seçenekler arasında yerini almaktadır. Amasra Polis Evi uygun fiyatıyla oldukça beğenilen ve herkesim tarafından rağbet gören ilginin her zaman en üst seviyede yer aldığı misafirhanelerden biri olmaktadır.

Amasranın en güzel bölgelerinden birinde olan ve sahile oldukça yakın bir mesafede yer alması sebebiyle tatil severlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Amasra Polisevinde konaklamak isteyenler için, Amasra Polisevi Fiyatları , Amasra Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Amasra Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Amasra Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Amasra Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Amasra Polisevi Telefonu 0378 315 10 22 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amasra Polisevi Adresi

Amasra Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Amasra Polisevinde konaklamak isteyenler için; Amasra Polisevi Adresi Kum Mahallesi, Genç Pilinius Caddesi, Amasra – Bartın adresinde yer almaktadır.

Amasra Polisevi Konumu Nerede

Amasra Polisevi Konaklama Yorumları

09.11.22 tarihinde konakladık. Konumu çok iyi merkeze çok yakın her yere yürüyerek gidilebiliyor. Ücret Amasradaki bir çok yere göre aşşırı uygun çift kişilik odaya 150 tl ödedik. Odada TV, klima, havlu, terlik, şampuan, sabun mevcut. Temizliği iyi.
Amasra gezimizde bir gece kaldık. Temiz, düzenli bir yer. Fiyatlar dışarıya göre çok iyiydi. Yatak sayısına göre ücret ödüyorsunuz.
Geç saatte gitmemize rağmen yer vardı çok sevindik. Temiz ve sessizdi. Tv, mini dolap ve klima vardı.Kesinlikle öneririm 👍🏻👍🏻🌸
Sadece yatak hizmeti veren bir misafirhane şeklinde. Temizlik, personelin güleryüzü de ekstra…
Meslekten dolayı Türkiye’nin bir çok yerindeki polisevlerinde kaldım ancak bu kadar temizine ilk defa rastladım, odalar çarşaflar tertemiz, Amasra merkezi yürüyerek gezdik, sonra odamıza gelip huzurla kaldık, çok teşekkürler

Amasra Polisevi Resimleri Fotoğrafları


Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasra Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Amasra Polisevi Fiyatları, Amasra Misafirhaneleri, Amasra Polisevi Telefonu, Amasra Polis Evi Ücretleri, Amasra Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın