Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ağrı ilinin merkezinde bulunan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi kamu personelleri, üniversite personelleri ve sivillerin yaralanabildiği bir işletme olmaktadır. Genellikle Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konuk Evi olarakta bilinmektedir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi toplamda 14 yatak kapasitesi  bulunmakta olup, kafeteryası ve lobisi ile hizmet sunmaktadır. Şehir dışından gelen araştırmacıların genellikle tercih ettiği bu misafirhanede uygun fiyatı sebebiylede oldukça beğenilen ve rağbet gören bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi içerisinde konaklayanların şehrin meşhur yemekleri arasında yer alan Abdigor Köftesi, Gösteberg Et, Haşıl, Hasude, Ayranaşı ve Ciriş Ketesi şehrin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0472 215 70 57

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Fırat Mahallesi Yeni Üniversite Caddesi Ağrı – Türkiye

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

10 gün kaldığım yer . Hemen 100 metre ilerde spor salonu var havuz var . Etraf çok yesil ve peyzaj baya güzel. 7/ 24 saat kapida güvenlik mevcut ve giriş çıkış mümkün fiyatlar uygun kahvaltı dahil . Çok memnun kaldım. Oda temizliği haftada üç gün sanırım. Pazartesi çarşamba ve cuma sanırm .
Güzel temiz bir konaklama alanı
Kasada çalışan hanımefendi kibar ve iyi niyetliydi çok yardımcı oldu
Mükemmel bir deneyim oldu arkadaşlar çok ilgili ve fiyatlar oldukça uygun

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın