Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ağrı Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Ağrı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ağrı Merkezde bulunana Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Ağrı Ahmedi Hani Havalimanı Ağrı merkeze toplamda 9km uzaklıkta bulunmaktadır.

Ağrı Havalimanı misafirhanesi Devlet Hava Meydanları İşletmesi olan DHMİ’ye bağlıdır. Oldukça güzel bir misafirhane olmakla birlikte hem ihtiyaçları karşılayan yeteri miktardaki oda sayısı ile hemde merkeze her daim ulaştım problemi olmayan bir konumda yer alması sebebiyle tercih edilmektedir.

Ağrı Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ağrı Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0472 216 04 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yolluyazı Merkez – Ağrı adresinde yer almaktadır.

Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAğrı Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ağrı Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ağrı güzel bir yer herkese tavsiye ederim ziyaret ederek daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz ve çalışanları da güzel anlayışlı insanlar hepsine teşekkür ediyorum iyi günler dilerim
Şehir merkezine yakın, ayrıca şehir merkezine belediye araçlarıyla ulaşım var ve gayet uygun fiyatlı.
Çok güzel düzeni var temizlik hijyen çok iyi
Güzel beğendim çalışan arkadaşlar çok iyiydi

Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Ağrı Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir