Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ağrı Merkezde bulunana Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Ağrı Ahmedi Hani Havalimanı Ağrı merkeze toplamda 9km uzaklıkta bulunmaktadır.

Ağrı Havalimanı misafirhanesi Devlet Hava Meydanları İşletmesi olan DHMİ’ye bağlıdır. Oldukça güzel bir misafirhane olmakla birlikte hem ihtiyaçları karşılayan yeteri miktardaki oda sayısı ile hemde merkeze her daim ulaştım problemi olmayan bir konumda yer alması sebebiyle tercih edilmektedir.

Ağrı Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ağrı Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0472 216 04 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yolluyazı Merkez – Ağrı adresinde yer almaktadır.

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAğrı Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ağrı güzel bir yer herkese tavsiye ederim ziyaret ederek daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz ve çalışanları da güzel anlayışlı insanlar hepsine teşekkür ediyorum iyi günler dilerim
Şehir merkezine yakın, ayrıca şehir merkezine belediye araçlarıyla ulaşım var ve gayet uygun fiyatlı.
Çok güzel düzeni var temizlik hijyen çok iyi
Güzel beğendim çalışan arkadaşlar çok iyiydi

Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ağrı Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ağrı Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu Ağrı Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu Ağrı Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu Ağrı Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ağrı Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Ağrı Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Ağrı Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Ağrı Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın