Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Aksaray Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Aksaray Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
4.2/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Aksaray Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Aksaray Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Aksaray Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Aksaray ilinin merkezinde bulunan ve Karayolları 38. Şube Şefliğine bağlı hizmet sunan Aksaray Karayolları Misafirhanesi yol üstünde bulunan bir misafirhane olması sebebiyle oldukça sıklıkla tercih edilen bir misafirhane olmaktadır.

Yol üstü güzergahlarınızda konaklamanıza olanak sağlayan Karayolları Misafirhanesi oldukça beğenilen bir misafirhanedir.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Personellerinin güleryüzü hizmetinin yanında oldukça yardımcı olması ve kamu terbiyesi ile sunduğu hizmetler beğeniye sebebiyet vermektedir.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Aksaray Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0382 215 00 64 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Aksaray Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Hacılar Harmanı Mahallesi, Aksaray-Adana Yolu Üzeri Merkez – Aksaray adresinde yer almaktadır.

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Oldukça güzel şehrin girişinde tamda yol yorgunluğunu atmalık ve kafa dinlemelik
yol üstüne bulunuyor, konaklamak için ideal ama sadece 3 odası bulunuyor
Adana’dan aksaraya giderken yol üstünde bulunması sebebiyle her gittiğimde konakladığım misafirhanedir endileri

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Aksaray Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Aksaray Misafirhaneleri, Aksaray Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Aksaray Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir