Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Aksaray Polisevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Aksaray Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Aksaray Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
4.5/5 - (2 votes)

Aksaray ili merkezinde bulunana Aksaray Polisevi 2 adet süit, 4 adet duble, 2 adet 2 yataklı 13 adet 3 yataklı oda olmak üzere toplam 22 oda ve 51 yatak kapasiteli olup, 4 ek yatak kapasitelidir.

Aksaray Polisevi uygu fiyatları ile kendisine hayran bırakan bir misafirhane olmakla birlikte Yol üzerinde bulunduğundan genellikle durak noktası yapılarak konaklama çok fazla olmaktadır. Uygun fiyatlarının ve lezzetli yemekleride kendi bünyesinde bulundurduğundan kaynaklı olarak sevilen ve tavsiye edilen misafirhanelerden olmaktadır.

Suit ve duble odalarda ailenizle birlikte güzel bir konaklama imkanı sunarken aynı zamanda uygun fiyatlı konaklamanın avantajı ilede Aksaray şehrinin birbirinde güzel gezilecek yerlerini görmenize olanak sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Aksaray Polisevinde konaklamak isteyenler için, Aksaray Polisevi Fiyatları , Aksaray Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Aksaray Polisevi Sunulan Hizmetler

 • Konaklama hizmet
 • Restoran Hizmeti
 • Bayan Kuaförü
 • Erkek Kuaförü
 • Organizasyon Bölümü
 • Spor Salonu

Aksaray Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Aksaray Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Aksaray Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Aksaray Polisevi Telefonu 0382 215 15 02 veya 0505 318 68 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aksaray Polisevi Adresi

Aksaray Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Aksaray Polisevinde konaklamak isteyenler için; Aksaray Polisevi Adresi Yeni Sanayi Mahallesi, E90 Karayolu üzeri İl Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesi Merkez – Aksaray adresinde yer almaktadır.

Aksaray Polisevi Konumu Nerede

Aksaray Polisevi Konaklama Yorumları

Girişini bulmak biraz zor oldu ama bulduk. Güzel ve temiz bir tesis. Çalışanlar hoşgörülü ve yardımsever.
Akşam yemeği için Adana kebabını özellikle tavsiye ederim Adanada yediğiniz kebabı aratmaz. En büyük avantajı yol üzeri olması. Son üç yılda üç defa kaldım hiç yer sıkıntısı yaşamadım (bahar ve sonbahar ayları) Personel ilgisi iyi.
Hizmet, Yemekler ve Tesis muhteşem. Merkeze biraz uzak ancak ulaşım basit.
Bir memur olarak aile olarak gittik çok memnun kaldık yemekleri çok güzel ve uygun
Yolustunde olmasindan dolayi kalinabilecek yerlerden tavsiye ederim

Aksaray Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aksaray Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Aksaray Polisevi Fiyatları, Aksaray Misafirhaneleri, Aksaray Polisevi Telefonu, Aksaray Polisevi Ücretleri, Aksaray Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir