Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Yenifoça Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Yenifoça Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

İzmir ilinin Foça ilçesinde yer alan Yenifoça Polisevi eşsiz güzellikteki manzarası, doğası ve deniziyle adından söz ettirmektedir. Yenifoça Polisevi diğer polis evlerine nazaran Yenifoça Polis Kampı olarakta bilinmektedir.

Foça’nın eşsiz güzelliğine adapte olarak sunulmuş evlerinin yanında bulunan Foça Polisevi toplamda 4 adet 1+1 prefabrik, 2 adet 1+0 prefabrik, 2 adet aile odası ve 8 adet double oda ile hizmet vermektedir.

Yenifoça Polisevi olarak oldukça sakinliği ve huzuru bir arada bulmanıza önem gösterirken aynı zamanda uygun fiyatı ilede akıllarda yer edinmektedir. Bütçe dostu bir işletme olan Yenifoça Polis Evi ailenizle birlikte uygun bir tatil yapmanın imkanını sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Yenifoça Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Yenifoça Polisevi Fiyatları , Yenifoça Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Yenifoça İlçesinde Gezilecek Yerler;

 1. Yenifoça Çarşısı
 2. Yenifoça Limanı
 3. Yenifoça Plajı
 4. Foça Antik Tiyatro
 5. Foça Kalesi
 6. Foça Müzesi
 7. Şeytan Sofrası
 8. Beşkapılar Kalesi
 9. Ayaklı Kule
 10. Eski Foça
 11. Hıdırlık Tepesi
 12. Kozbeyli Köyü

Yenifoça Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Yenifoça Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Yenifoça Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Yenifoça Polis Evi Telefonu 0232 814 72 94 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yenifoça Polisevi Adresi

Yenifoça Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Yenifoça Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Yenifoça Polis Evi Adresi Fevci Çakmak Mahallesi, Oruç Reis Caddesi, No:2 Yenifoça – İzmir adresinde yer almaktadır.

Yenifoça Polis Evi Konumu Nerede

Yenifoça Polisevi Yorumları

Harika bir gün geçirdik. Harika bir yerdi.Temizliği 5 yıldızdı.Denize 150 metre plajı vs çok temiz hayran kaldık.Muhammet beye ilgileri için ayrı teşekkür ediyorum.
Tesise gidip gelen birisi olarak tesisi çok beğeniyoruz. Temizlik hijyen ilgi alaka gerçekten takdir edilecek cinsten. Yemekleri temiz ve güzel. Tesis yetkilisi Muhammed Bey ayrı ilgileniyor. Elindeki ekibi biraz daha genişletebilirse çok daha küçük güzel işler çıkabilir. Geçirdiğimiz bu kadar güzel zaman için kendilerine teşekkür ediyorum
Tam bir kafa dinleme yeri sakin sessiz , denize yakınlığıda çok güzel, fırsat bulursak tekrar kalmak isteriz, ilgi alakasından Muhammet beye teşekkür ederiz.
Her şey çok çok güzeldi hizmeti geçen herkese özellikle Muhammed beye özverili hizmeti ve güler yüzü için çok çok teşekkür ederim. Yeniden gelmek nasip olur inşallah
Harika bir yer. Öncelikle güler yüzlü personeli ile temiz bir yer. Personelin ilgisine teşekkür ederim…

Yenifoça Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Yenifoça Polisevi Fiyatları, Yenifoça Misafirhaneleri, Yenifoça Polis Evi Telefonu, Yenifoça Polis Evi Ücretleri, Yenifoça Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın