Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Zonguldak Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Zonguldak ilinin Merkez ilçesine bağlı Zonguldak Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Zonguldak’ın muhteşem manzarasına karşı, sahil kenarında bulunan Zonguldak Öğretmenevi güzelliği ile kendisine hayran bırakan bir misafirhane olmaktadır. Her dönem yoğun bir şekilde tercih edilen öğretmenevi ailenizle birlikte huzur dolu bir konaklama fırsatı vermektedir.

Zonguldak Öğretmenevi sadece bir öğretmenevi olmamakla birlikte restoran, kafeterya, otopark, sahil, teras kafesi gibi olanakları ile kendisine hayranlık duyulan bir işletme olmaktadır.

Zonguldak Öğretmenevi Odaları; 40 oda ve 80 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, klima, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet, fön makinesi bulunmaktadır.

Zonguldak Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, kafeterya, çay bahçesi, düğün salonu, çok amaçlı salon, otopark ve çocuk bahçesi hizmetleri sunulmaktadır.

Zonguldak Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Zonguldak Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Zonguldak ilinin Merkez ilçesine bağlı Zonguldak Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0372 257 79 11 veya 0543 257 79 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Öğretmenevi Adresi

Zonguldak ilinin Merkez ilçesine bağlı Zonguldak Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İncivez Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi, Kozlu Sahil Yolu, No 146, Merkez – ZONGULDAK adresinde yer almaktadır.

Zonguldak Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevinne ait güncel konaklama fiyatları paylaşılmamıştır.

Zonguldak Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Zonguldak Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Zonguldak Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tertemiz çoğu deniz manzaralı odaları ve lokasyonu ile 3 yıldızlı otel standardında hizmet veriyor. Oda servisi ve alkollü içecek yok , restoran cafe cok güzel birçok yiyecek içecek mevcut ayrıca tabldot da çıkıyor günlük.
Zonguldak merkezde, Bülent Ecevit üniversitesi karşısında yer alıyor. Rezervasyon yaptırmadan geldik ve yer vardı. Deniz manzaralı, kafeteryası çok güzel denize nazır. Odaların da bir kısmı deniz manzaralı. Suit odası güzeldi, büyük bir oda, çift kişilik yatak, tek kiskik yatak ve koltuk takımı mevcut bu odada. balkonu denize bakıyor, odada malzemeler eski ama çalışır vaziyette. Temizlik iyiydi. Kahvaltısı standart devlet misafirhanesi ayarında, tabakta jelatinli şekilde sunuluyor. Yemekleri ise fena değil, fiyatları normal, lezzet olarak üst düzey değildi. Menüde çupra vardı, o gayet başarılıydı. Zonguldak’ta ikamet edilebilecek güzel bir tesis.
Yol üzerinde kısa süreli konaklamak için fiyat/performans oteli denilebilir. Bina çok eski ama temiz, kahvaltı tabağı sade ve klasik. Ama çay ve manzara mükemmel 👍🏻 …
Otel tarzında öğretmenevi. Odanız denize bakıyorsa daha da güzel. İç ambiyansı beğendim. Tuvalet ve banyo temizdi. Personel güleryüzlü ve gayet kibar.
2 gece kaldık. Tüm kademelerdeki personelin güler yüzü ve ilgisi mükemmel. Yemekler harika ve fiyatlar uygun; özellikle ızgaraları denemelisiniz. Restoranın kendisi de çok düzenli ve şahane deniz manzarasına sahip. Fırsat buldukça gidip kalmayı düşünürüm. Teşekkürler.

Zonguldak Öğretmenevi Telefon Numarası, Zonguldak Zonguldak Öğretmenevi Adresi Konumu, Zonguldak Öğretmenevi Oda Fiyatları, Zonguldak Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın