Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Hekimevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri

Ankara ilinin merkezinde bulunan ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet sunan Ankara Hekimevi tüm sağlık çalışanları ve kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği nadir ve eşsiz güzellikteki misafirhanelerden biri olmaktadır.

Ankara Hekimevi  toplamda 73 yataklı bir işletme olmakla birlikte toplamda 39 odada hizmet sunmaktadır. içerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak demirbaşlar bulunmakta olup, yıllık yüzde80 doluluk oranına sahip bir işletme olmaktadır.

Ankara Hekimevi mükemmel konumu sayesinde çevresinde bir çok irili ufaklı işletme bulunmaktadır. Aynı zamanda içerisinde eğitim salonu, konferans salonu, yemek hizmeti ve organizasyon hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ankara Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ankara Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Hekimevi Numarası, Ankara Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ankara Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ankara Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ankara Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ankara Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0312 435 78 34 

Ankara Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ankara Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Ankara Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Prof. Dr. Nusret Fişek Cad. No: 41 Kurtuluş – Sıhhıye / Ankara 

Ankara Hekimevi Fiyatları

 

2023 YILI FİYATLARI

ODA ÖZELLİĞİSAĞLIK /KAMU PERSONELİDİĞER
KONAKLAMA (Geniş yataklı oda tek kişi)250TL375 TL
KONAKLAMA (İki kişilik oda kişi başı)200TL300 TL
KONAKLAMA (3-4-5 kişilik oda kişi başı)170 TL255 TL
KONAKLAMA (Ek yatak)100 TL150 TL
1-FİYATLARIMIZDA KAHVALTI HARİÇTİR.
2-FİYATLARIMIZA %2 KONAKLAMA VERGİSİ EKLENECEKTİR
2-1 ŞUBAT 2020 TARİHİNDEN SONRA DOĞAN ÇOCUKLAR İÇİN KONAKLAMA BEDELİ ALINMAZ. 1 ŞUBAT 2017 İLE 1 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA (BU TARİHLER DAHİL) DOĞAN ÇOCUKLAR İÇİN İSE KONAKLAMA BEDELİNİN YARISI ALINIR.
3-GİRİŞTE KURUM/KAMU KİMLİĞİ İBRAZ EDİLMEMESİ HALİNDE DİĞER ÜCRET ALINIR.

Ankara Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ankara Hekimevi Konumu  :

Ankara Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Ankara Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

ulasimi iyi. kolej metroda inince 5dk yurume mesafesinde. resepsiyon ve restauranttaki arkadaslar cok kibar ve yardimsever. odalar gayet konforlu ve tertemiz. bahcesi cok keyifli yemek, cay kahvalti icin. ucreti de gayet uygun. ankarada kalma durumu olan arkadaslara gonul rahatligi ile tavsiye ederim.
Çok temiz ve güzel bir yer teşekkür ediyorum
5* otel konforu
Yataklar ve havlular mis. Kahvaltı doyurucu. Pastane ile ortak salon, sağlık çalışanlarının uğrak yeri, sabahları kalabalık oluyor. Harika Pastane ürünleri var. İlgi çok yetişmekte zorlanıyorlar. Öğlen ve akşam için pide hizmeti var. Çok lezzetli. Fiyatlar makul
Güzel bir yer temiz. Kurtuluş parkının hemen yanı eğer Havalimanından geliyorsanız ya Sıhhiye ya da Kolej metro/Ankaray duraklarında ininiz. Yakın oluyor.

Ankara Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ankara Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri
Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Ankara Hekimevi Fiyatları adresi resimleri

Ankara Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Misafirhaneleri, Ankara Hekimevi Telefonu, Ankara Hekimevi Ücretleri, Ankara Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın