Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ankara Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.

Son Güncelleme Eylül 20th, 2022 Saat 08:37 pm yapılmıştır

Ankara’nın en gözde en iyi misafirhanelerinden biri olan Ankara Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi uygun fiyat, uygun konaklama, temizlik ve hijyenin en güzel konaklama ihtiyaçlarına olanak sunan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Devlet Su İşlerine bağlı 5. Bölge Müdürlüğü Anlara Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Dumlupınar Bulvarında yer almaktadır. Uygun oda fiyatları ve uygun yemek imkanları ile güzel yemekleri ile akıllarda yer edinen bir misafirhane olmaktadır.

Temizlik ve hijyen kurallarının en üst seviyede yer aldığı Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi güzel konumu ve güzel binası, güzel yapısı ile akıllarda yer edinmektedir.

Ankara Bölgesinde Gezilecek Bazı Yerler;

  • Anıtkabir
  • Kocatepe Camii
  • Eymir Gölü
  • Kuğulu Park
  • Şehit Cuma Daü Tabiat Müzesi

Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü Ankara Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesine telefon ile ulaşmak rezervasyon yaptırmak veya oda fiyatı bilgisi almak için 0312 219 77 14 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşlerine bağlı 5. Bölge Müdürlüğü Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi adres bilgisi için Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı 2151/1 Cadde No: 46 Çankaya / Ankara adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Ankara Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Ankara Eskişehir Yolu Dsi MisafirhanesiHemen hemen tüm kamu personellerinin en az bir defa kaldığı hem uzun süreli hemde kısa süreli konaklamalarda tercih ettiği kamu misafirhaneleri güven ve uygun fiyatın en iyi yararlanıldığı misafirhanelerden olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Eskişehir Yolu Dsi misafirhanesi uygun oda fiyatları ve uygun konaklama imkanları ile sunulmaktadır.

Not: Fiyat bilgisi güncellenmektedir.

Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Eskişehir Yolu Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

17:00-21:00 arasında yemek bölümü açılıyor. Pide ve kebap çeşitleri var. Fiyat performans olarak oldukça uygun. Temiz, düzenli, otopark mevcut ve yarı açık alan var. Teşekkürler.
Her sene giderim böyle ilgi böyle alaka böyle güler yüzlü personel ben görmedim emeği geçenlere teşekkürler mükemmel bir konuk evi
Mükemmel lezzetli akşam yemekleri, nezih ortam, uygun fiyat. Tecrübeli ahçılar, güleryüzlü görevliler. DSİ nin sıcaklığını hissettiriyorlar.
Öncelikle fiyatı çok uygun. Odalar da temiz. Havlular poşet içine konulmuş öyle odaya bırakılmış. Kaloriferler de yanıyor zaten. Bu fiyata Ankara’da kalınabilecek en uygun yerlerden biri diyebilirim. Konumu zaten çok güzel. Lojman içinde de ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz market mevcut. Aynı zamanda Cepa ve Kentpark avmleri de çok yakın.
DSİ 5. Bölge lokali akşamları ızgara pide türü yemekleri mevcut. Fiyatları dışarıya göre uygun. Pazar günleri açık büfe kahvaltısı var. Rezervasyon şart.
 Çalıştığım Kuruma ait misafirhane. Tüm DSİ misafirhaneleri gibi temiz ve 5 yıldızlı otel tadında. 
Çok temiz.Personel ilgili ve yardımcı.Odanın ısıtması çok iyi.Kesinlikle tavsiye edilir.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.