Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bartın Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Bartın Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Bartın Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri Dsi 23. Bölge Müdürlüğüne bağlı 233. Şube Müdürlüğü Bartın Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız veya tatil amaçlı tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Bartın Dsi Misafirhanesi iş seyahatinizde, tatil planlamanızda, yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmakla birlikte,  güleryüzlü personellere ev sahipliği yapan, bir misafirhane olmaktadır.

Bartın şehrinin birbirinden güzel alanlarını konaklama mekanlarını bulabileceğiniz, aynı zamanda konaklamada bütçenizi düşünmeden uygun bir konaklama ile huzur dolu bir tatil yapamanıza olanak sağlamaktadır.

Bartın Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Göldere Şelalesi
  • Amasra Kuşkayası
  • İnkumu Plajı
  • Bakacak Tepesi
  • Direkli Kaya

Bartın Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri Dsi 23. Bölge Müdürlüğüne bağlı 233. Şube Müdürlüğü Bartın Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0378 228 69 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bartın Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri Dsi 23. Bölge Müdürlüğüne bağlı 233. Şube Müdürlüğü Bartın Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Aladağ Mahallesi, Kavallar Mevki Merkez/Bartın adresinde yer almaktadır.

Ortalama Bartın Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Bartın Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Bartın Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriBartın Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bartın Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bartın Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bartın Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Güler yüzlü personeli ve sıcak bir karşılama ilgi alaka çok güzel müdüründen tutun da bütün personeli anlayışlı ve davranışları beni memnun etti keşke her kamu kurumları ve kuruluşları böyle olsa teşekkür ler DSİ kurumuna
Otel konforunda hizmet , Devlet dairelerinde en iyi misafirhaneler Dsi de , kesinlikle. Yer bulursanız tavsiye ederim.
Bartına geliyorsanız ekonomik açıdan kalınabilicek en uygun yer. Odalarında banyo tv klima ve mini buzdolabı mevcutttur Allah Devletimizi başımızdan eksik etmesin vesile olanlardan razı olsunAmin…
Mükemmel bir mekan. Kamu çalışanlarına indirimli 3 yıldız kalitesinde bir otel rahatlığına sahip. Aile odası yok ancak 2 yatağı birleştirmek mümkün. Tertemiz bir mekan. Devletimiz çalışmış yapmış ve çalışanları çok güleryüzlü insanlar. Kahvaltı isterseniz aşçı 1 gün önceden söylemeniz takdirde uygun fiyat karşılığında tabak hazırlıyor. Temiz titiz temiz hava içinde bir mekan. Tek olumsuz yani DSİ müdürlüğünün iş makineleri sabah erkenden uyandırıyor. Bunun dışında şehre 2 km uzakta çok güzel bir yer.
On numara bir yer otel komforu temiz, her odada TV 24 saat sıcak su, içerisi de gayet sıcaktı. 
Gece geç saatlerde ailemle giriş yapmıştık. Resepsiyondaki beyefendi çok yardımcı oldu. Odalar temizdi. 1 gece kaldık ve çok ekonomik. Devlet memuruna indirimli.
Temiz ve güzel bir mekan. Bartın’da tekrar gittiğimizde kalacağımız öncelikli adresimiz
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir