Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ardahan ilinin merkezinde bulunan ve Ardahan Üniversitesi bünyesinde hizmet sunan Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Yenisey Konukevi veya Ardahan Üniversitesi Konukevi olarak bilinmektedir.

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi şehrin 8km çıkışında yer almakta olup, 3 katlı bir binada hizmet vermektedir. İçerisinde Türk Hamamı, Yüzme Havuzu, Sauna, Buhar Odası, restoran, kafeterya, çocuk oyun odası bulunmaktadır.

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi konaklama bölümü olarak 23 adet tek kişilik oda, 29 adet çift kişilik oda ve 7 adet suit oda olmak üzere toplamda 59 oda ile hizmet vermektedir.

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunarken kış aylarında sıcacık odaları ile hem doğanın, hem karın, hemde muhteşem atmosferin tüm hissiyatını mükemmel bir şekilde yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Ardahan Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ardahan Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri FotoğraflarıArdahan Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0478 211 75 55   Cep Telefon: 0552 770 78 75

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Ardahan Üniversitesi Yenisey Kampüsü, Çamlıçatak Mevkii, Ardahan

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Üniversitenin Yenisey Konukevinde 3 gece kaldım. Kampüs muhteşem, tesislerin mimari yapısı çok güzeldi. Sabah orman içerisinde yürüyüş yaptım; Sincaplara su ve fıstık verdim. Sağlığım izin verse tekrar öğretim üyeliğine dönerdim bu üniversitede 🙂
İş seyahati için iki gece konakladık. Odalar oldukça temiz, hergün temizlik yapılıyor. Kahvaltısı açık büfe şeklinde, güzel ve doyurucu. Tasviye ederim.
Beş yıldızlı tek kelime. Güler yüzlü personel (danışmada ki hanfendi özellikle) odalar çok temiz. Sabah kahvaltısı süper. Özellikle peynire bayıldım .
Çocuklu bir aile olarak bir gece konakladık. Diğer misafirhanelerin aksine (6 yaş) çocuk için ekstra ücret alınmadığı gibi ekstra yatak hizmeti verildi. Giriş katında bulunan oyun odası, odaların temiz ve konforlu oluşu bizi çok rahat ettirdi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Mekan olarak muhteşem. Çalışan ilgi ve kalitesi de öyle. Odalar temiz. Konforlu ve sağlıklı dinlenmek için bire bir.

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Ardahan Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın