Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adıyaman Polisevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Adıyaman Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Adıyaman Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
4.1/5 - (8 votes)

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Adıyaman Polisevinde konaklamak isteyenler için, Adıyaman Polisevi Fiyatları , Adıyaman Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Adıyaman şehrinde merkezinde bulunan ve Adıyaman şehrinin bütün güzelliklerini görebilmenizi, uygun fiyatlı konaklamanızı, restoran arama derdi olmadan yemek yiyebileceğiniz, bahçesinde yeşillikler içerisinde dinlenebileceğiniz ve çocuğunuzun oyun alanında rahatça oynayabileceği bir misafirhane olan Adıyaman Polisevi kendine hayran bırakan bir misafirhane olmaktadır.

Çalışanların ilgisi ve sunduğu hizmetleri en güzel şekilde harmanlayarak sunan Adıyaman Polis Evi 23 oda ve 48 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında Adıyaman şehrinin yaz aylarındaki sıcaklığını hissetmemeniz için tüm odalarında klima bulunmaktadır.

Adıyaman Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Adıyaman Polis Evi Sunulan Hizmetler

 • Konalama
 • Restoran
 • Düğün Salonu
 • Terzi
 • Spor Salonu
 • Kafeterya
 • Çocuk Oyun Alanı
 • Sauna
 • Halı saha

Adıyaman Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Adıyaman Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Adıyaman Polisevi Telefonu 0416) 225 04 71 Cep Telefonu: 0505 318 02 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Polisevi Adresi

Adıyaman Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Adıyaman Polisevinde konaklamak isteyenler için; Adıyaman Polisevi Adresi Siteler Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 425 ADIYAMAN adresinde yer almaktadır.

Adıyaman Polisevi Konumu Nerede

Adıyaman Polisevi Konaklama Yorumları

Tertemiz pırıl pırıl bir yaşam alanı sunuyorlar. Teşekkürler ediyoruz. Konaklama ücretinin dışında olmak üzere; kahvaltı, yemek mevcuttur. Kahvaltı tabağı ve tabldot biçimindedir.
Odaları ve banyosu temiz yemekleri lezzetli özellikle bahçesi çok güzel
Elazığ dan çıktık yola. Yoldan rezervasyon yaptık. Dedikleri saatte orada olduk. Oda temiz, klimalı, bütün odalar balkonlu, televizyon buzdolabı var ve çalışıyor. Büyük bir elbise dolabı, ayna şifonyer mevcut. Hatta 2 tekli koltuk bile var. Sıcak su var, lavabo,banyo, wc hijyenik. Fiyatı uygun. Diğer misafirhaneler gibi yol geçen hanı değil. Kahvaltı konaklama fiyatına dahil değil ama kahvaltı salonu var, ister sahanda yumurta ye, ister standart kahvaltı yap hepsinin fiyatlandırması var. Seçenek sunulması güzel bir uygulama olmuş. Tekrar gelirsem yine burada kalmayı tercih ederim. Memnun kaldık. 👍
Uygun, temiz. Personel ilgili. Bahçesi çok güzel
60 ilin uzerinde yer gezip konaklama yapmış biri olarak ilk girdigim andan itibaren hem polis arkadaşlar hemde calisan diğer personelin güler yüzlü ,ilgili oluşları ayrıca o kadar yoğun oldukları halde muhteşem bir hizmet ve odaların temizliği herşey mükemmel 🌟🌟🌟🌟🌟yorum yapmadan edemedim herşey için teşekkür ederiz.Kisa bir konaklama oldu fakat kesinlikle iz bırakılan bir konaklama oldu .🌟🌟🌟🌟🌟bile az diyebilirim.

Adıyaman Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri ResimleriAdıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adıyaman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Adıyaman Polisevi Fiyatları, Adıyaman Misafirhaneleri, Adıyaman Polisevi Telefonu, Adıyaman Polis Evi Ücretleri, Adıyaman Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir