Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine bağlı Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 42 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak suyu, elbise dolabı bulunmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, yemekhane, açık büfe kahvaltı, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İl merkezinde yer almaktadadır. Valiliğe 1km, kaymakamlığa 1km, Ulu Camiye 1km, Yeni Havaalanına 10km, Otogara 11km mesafede yer almaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine bağlı Diyarbakır Yenişehir Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0412 223 91 91  veya 0412 223 92 91 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Adresi

Diyarbakır Yenişehir ilinin Yenişehir ilçesine bağlı Diyarbakır Yenişehir Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenişehir Mahallesi, Elazığ Caddesi Galeria İş Merkezi Karşısı No:7 Dağkapı – Yenişehir – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2023 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Konumu Nerede

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Merkezde . Dagkapiya çok yakın. Tarihi yerlerin tam kalbinde
Huzur içinde bir uyku ve cok guzel bir kahvaltı istiyorsanız. Iste adres . Ben yapımından bu zamana kadar emeği geçen herkese teşekkürler ederim. Çalışanlarına ayrıca teşekkürler. Kullanacak olanlara da tavsiyem lütfen temiz ve güzel kullanalim . Eviniz gibi rahat çünkü.
Dürüst ve samimi bir kurum. Diyarbakır’a ilk gelen ve kamu görevlisi olan kişilerin aileleri ile birlikte de kesinlikle gönül rahatlığı ile gelip kalabileceği ilk yer. Şiddetle tavsiye ederim.
Temiz ve güzeldi. Sabah kahvaltısını da cok begendim. Her sey icin tesekkur ederim
Diyarbakır’ın merkezinde, uygun fiyatlı, odaları ve banyoları yenilenmiş, restoranı ve kafesi kaliteli
Hostel tarzı kaldım 4 kişilik bir odaydı yeterince iyiydi 🙂

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları
Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Telefon Numarası, Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Adresi Konumu, Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Oda Fiyatları, Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Diyarbakır Yenişehir Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. burada geçirdiğim tatil beni büyüledi. Odaların ferahlığı ve manzara eşliğindeki huzur, ruhumu dinlendirdi. Yemekler de özenle hazırlanmıştı ve her bir lokma lezzet doluydu. Fiyatlar biraz yüksek olsa da, bu kaliteye değer. Personel de samimi ve yardımseverdi. Kesinlikle tekrar gelmek isteyeceğim bir yer!

  Yanıtla

Yorum yapın