Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Aydın Polisevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Aydın Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Aydın Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
4/5 - (2 votes)

Aydın ilinde kendine hayran bırakan güzellikte konumu ile akıllarda yer edinen Aydın Polisevi her açıdan değerlendirildiğinde mükemmel güzellikte bir hostel diyebiliriz.

Aydın Polis evi lezzetli yemekleri ile akıllarda yer edinirken aynı zamanda güleryüzlü personel kadrosu sayesinde her sorunuza her probleminizde çözüm üretme aşamasında yardımcı olunmaktadır.

Aydın Polisevi şehir merkezinde bulunmasının yanında hemen hemen her yere 5*10 dakikalık mesafede bulunması sebebiyle Aydın şehrine gezi tatil planları için gelenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Aydın Polisevinde konaklamak isteyenler için, Aydın Polisevi Fiyatları , Aydın Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Aydın Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Aydın Polis Evi Sunulan Hizmetler

 • Konaklama Hizmeti
 • Sabah Kahvaltısı
 • Restoran Hizmeti
 • Kafeterya
 • Dinlenme Salonu

Aydın Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Aydın Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Aydın Polisevi Telefonu 0256 214 41 40 veya GSM : 0 505 319 09 40 – 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aydın Polisevi Adresi

Aydın Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Aydın Polisevinde konaklamak isteyenler için; Aydın Polisevi Adresi Güzelhisar Mahallesi Albayrak Caddesi No:39 Efeler / AYDIN adresinde yer almaktadır.

Aydın Polisevi Konumu Nerede

Aydın Polisevi Konaklama Yorumları

Tertemiz miss gibi odalar, 24 saat sıcak su, mis kokulu sıfır çarşaflar… benim beklentim gece güvenli, temiz bir ortamda uyuyup sabah yola devam etmekti fazlası ile karşıladı.
Tertemiz. 5.yıldızlı otelden farksız. Çok ilgili ve kibar polis abilerimiz vardı. Teşekkür ederiz.
2 gün önce kızımla beraber kaldık.Odadaki herşey tertemizdi.güvenilir olması zaten önceliğimizdi.personeller çok saygılı ve güleryüzlüydü.kahvaltımızı da uygun fiyatlı yaptık.kahvaltıda olması gereken herşey vardı.herkese teşekkür ederim.
Çok temiz bir yer çalışanlar güleryüzlü ve çok yardımsever yolu düşen emniyet mensubu kişilere tavsiye ederim
Güzel her sey tertemiz pırıl pırıldı hizmetten memnun kaldım
Tertemiz, odalar ferah. Paylaşımlı oda memurlar için kişi başı 65 TL. Ulaşımı kolay. Tereddütsüz kalınır.

Aydın Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Aydın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Aydın Polisevi Fiyatları, Aydın Misafirhaneleri, Aydın Polisevi Telefonu, Aydın Polis Evi Ücretleri, Aydın Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir