Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Aydın Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Aydın ilinin Merkez Efeler ilçesine bağlı Aydın Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Aydın Öğretmenevi Odaları; 1’i suit olmak üzere 15 oda 72 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odalarında, televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, kablosuz internet ve klima bulunmaktadır.

Aydın Öğretmenevi Genel Olarak; kahvaltı salonu, restoran, yemekhane, kuaför hizmet, yazlık çay bahçesi, oyun parkı, kafeterya ve  düğün salonu bulunmaktadır.

Aydın Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Şehir merkezinde yer almaktadır.

Aydın Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Aydın ilinin Merkez Efeler ilçesine bağlı Aydın Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0256 225 26 81 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aydın Öğretmenevi Adresi

Aydın ilinin Merkez Efeler ilçesine bağlı Aydın Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Meşrutiyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:21 Efeler/Aydın adresinde yer almaktadır.

Aydın Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

AYDIN ÖĞRETMENEVİ VE A.S.O. MÜDÜRLÜĞÜ
01 OCAK 2024 -01 TEMMUZ 2024 ARASI OTEL BİRİMİ FİYAT LİSTESİ

MEB PERSONEL FİYATI

KAMU PERSONEL FİYATI

SİVİL FİYATI

ODA ÖZELLİĞİ

470.00 TL

620.00 TL

750,00 TL

(PAYLAŞIMLI YATAK FİYATI) WC+BANYO+MİNİBAR+ KLİMA+KAHVALTI

680.00 TL

800.00 TL

850,00 TL

(PAYLAŞIMSIZ ODA FİYATI) WC+BANYO+MİNİBAR+ KLİMA+KAHVALTI

1-OTEL ÜCRETİ PEŞİN ALINIR.
2-KURUM KARTI,ÜYE KARTI VE İSTENDİĞİNDE NÜFUZ CÜZADANI GÖSTERMEK ZORUNLUDUR.
3-ÇİFT OLARAK AYNI ODADA KONAKLAMAK İSTEYENLERDEN EVLİ OLDUKLARINI BELGELENDİRMELERİ İSTENİR.
4-FİYATLAR 01.01.2024 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİDİR.
5-FİYATLARA KAHVALTI VE KDV DAHİLDİR.

Aydın Öğretmenevi Konumu Nerede

Aydın Öğretmenevi Konaklama Yorumları

İstanbul’dan Aydin a işlerimizi halletmek için geldik ve eşim ile beraber bir gece kalmamız gerekti.Odalari gayet temiz sıcakti. Görevliler guleryuzlu. Biz memnun kaldık tekrar yolun düşerse Aydın’a başka yer bakmadan direkt buraya gelirim.
Yine gelsem yine kalırım. Odaları restorantı çok temiz. İlgi güzel. Guleryuzleri için ayriyetten teşekkür ederim 🥰
Gayet genis konforlu odalar. Kahvalti yeterli calisanlar nazik guleryuzlu. Mart 2022 kahvalti dahil.160 ₺
Efeler öğretmenevi temiz,sade, ferah huzurlu bir görünüme sahip mekan. Ayrıca bulunduğu fiziki konum itibarıyla da bulunması kolay bir yer. Benim için bunları kadar önemli olanı tüm dostların ( en azından) birbirlerini tam olarak tanimasa da saygılı, nazik olmaları. Personel mükemmel. Kendilerine teşekkür ederim. Bu arada ben cezaevi personeli olmama rağmen bana hocam şeklinde hitap etmeleri de beni ayrıca mutlu ediyor. Kendilerine işlerinde kolayliklar diliyorum. Saygılarımla.
Yemekleri bence harika ustamizin ellerine saglik self servis uygun fiyat kaliteli yemek dsha ne olsun
Çarşıya 15 dk yürüme mesafesi uzaklığında, gayet havadar ve iyi bir yer. Ben tek gece kaldığım halde memnun kaldım. Tek gece fiyatı olarak 140₺ ödedim. Gelecek olduğunuz zaman önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.
kahvaltı salonunun aktif olduğu saatlerde iyi havalandırılması, kahvaltı tabağının açık büfe değil tabaklama usulü olması son derece önemli detaylar. Ayrıca ek ücrete tabi olan öğle yemeği menüleri gayet güzel, fiyatı uygun ve kalabalık olduğu saat diliminde gitmezseniz yine pandemi açısından gayet güvenli bir alternatif. Otoparkı mevcut ve yeterli idi. Oda, yataklar, çarşaflar, havlular, banyo ve tuvalet gayet temizdi, 7/24 sıcak su mevcuttu. Kaloriferler soğuk günlerde sürekli odayı sıcak tutuyordu. Soğuk mevsim olduğu için klima ile ilgili bilgim yok ama yeni ve yeterli duruyordu.

Aydın Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Aydın Öğretmenevi Telefon Numarası, Aydın Aydın Öğretmenevi Adresi Konumu, Aydın Öğretmenevi Oda Fiyatları, Aydın Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın