Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gelibolu Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesine bağlı Gelibolu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Gelibolu Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 50 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; elbise dolabı ,televizyon, buzdolabı,  bulunmaktadır.

Gelibolu Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, yazlık çay bahçesi, kuaför hizmeti, düğün nişan sünnet organizasyon için çok amaçlı salon, okuma salonu, kütüphane, otopark ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Gelibolu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 46km mesafededir.

Gelibolu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesine bağlı Gelibolu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0286 566 18 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Öğretmenevi Adresi

Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesine bağlı Gelibolu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Hoca Hamza Mahallesi, Tuğsavul Caddesi, No:48 Gelibolu – Çanakkale  adresinde yer almaktadır.

Gelibolu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

 

KAMU DENİZ MANZARALI BALKONLU ODA

 

ÖĞRETMEN DENİZ MANZARALI BALKONLU ODA

 

KAMU BAHÇE TARAFI

 

ÖĞRETMEN BAHÇE TARAFI

SİVİL

DENİZ

MANZARALI BALKONLU ODA

SİVİL

BAHÇE TARAFI

3 KİŞİLİK KONAKLAMA ODA FİYATI2190  TL1350 TL1770 TL 1140 TL2400 TL 1980 TL
2 KİŞİLİK KONAKLAMA ODA FİYATI1810 TL1110 TL1460 TL 970 TL2020 TL1740 TL
0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ ÜCRETSİZ  ÜCRETSİZ  ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ
7 YAŞ VE ÜZERİ

 

TAM

ÜCRET

 TAM

ÜCRET

 TAM

ÜCRET

TAM

ÜCRET

EK YATAK300 TL300 TL300 TL 300 TL300 TL300 TL

GELİBOLU ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ 15/01/2024 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ KONAKLAMA ÜCRETLERİDİR.

KAHVALTI DAHİL ODA FİYATLARIMIZDIR.

NOT:otelimizin alt katındaki salonda düğün. nişan vb. organizasyonlar yapılmaktadır. tarihler için iletişim numaralararından bilgi alabilirsiniz.

Gelibolu Öğretmenevi Konumu Nerede

Gelibolu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Bayramda bi gecelik kalmıştık memnun kaldık çok teşekkür ederiz…
Konaklama yapmadığımız fakat kahvaltısı ve manzarası bir okadar güzel ve güler yüzlü hizmet alabileceğiniz bir işletme
Bir gece kalıp tadına ,manzarasına, sakinliğine doyamadığım bir yer. İçinde yarım saati 10tl olan.top havuzu var. Bunu görmek iki çocuklu için harikaydı. Odalar temiz, ferah, sessiz.
Deniz manzarali uygun otel altta cafesi mevcut fiyati uygun kahvalti ve cay servislerini degerlendirebilirsiniz
Sadece öğretmenler için değil, herkes için uygun fiyatlı bir mekan. Kahvaltı veya yemek için gelinebilir. Bahçesinde parti, kutlama vs yapılabilir. Manzarası şahane.
Boğaz manzarası eşliğinde yemek yiyebilir. Denize girip yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
Efendim, Gelibolu Öğretmenevi konumu itibariyle denize nazır, hem yönetim kadrosu ile hemde personeli ile çok kaliteli hizmet sunan öğretmen evi.

Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları
Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Gelibolu Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Gelibolu Öğretmenevi Telefon Numarası, Çanakkale Gelibolu Öğretmenevi Adresi Konumu, Gelibolu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Gelibolu Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın