Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Amasya Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Amasya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Amasya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Amasya Maliye Misafirhanesi hakkında, Amasya Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Amasya ilinin merkezinde toplamda 2 daire 10 yatak kapasitesi ile hizmet veren Amasya Maliye Misafirhanesi konaklamak isteyenler için güzel bir çözüm olarak sunulmaktadır. Amasya şehrinde hem uygun fiyatlı bir konaklama hemde kamu güvencesinde konaklama imkanı sunan Amasya Defterdarlık Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir tatil keyfi sunmaktadır.

Amasya Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için hem tatil keyfinizi doyunca yaşamanızı hemde bütçe sorunu olmadan bütçeyi düşünmeden konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Amasya Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Amasya Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0358 218 50 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amasya Maliye Misafirhanesi Adresi

Amasya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Amasya Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Pirinçci Mahallesi, Mehmet Paşa Caddesi Maliye Lojmanı Kat:6 No:9 Merkez – Amasya adresinde yer almaktadır.

Amasya Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAmasya Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Amasya Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraf Bulunmamıştır.

Amasya Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Amasya Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Yardımsever ilgili çalışanlar,

Amasya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Amasya Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Amasya Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Amasya Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Amasya Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir