Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne bağlı Dsi 252. Şube Müdürlüğü Çanakkale Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş ve bina eniden bir tadilattan geçmiş gerekli uygun görülen her ihtiyaca yönelik yeniden hazırlanarak sunulmuştur.

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Şehrin merkezinde yer alan bir misafirhane olmakla birlikte birbirinde kaliteli odaları, güler yüzlü personelleri ve uygun fiyatıyla hizmet vermektedir.

Kamu güvencesine yer alan bu misafirhanede aynı zamanda odalarında ise; televizyon, buzdolabı elbise dolabı, şifoniyer, banyo, lavabo, kablosuz internet yer almaktadır.

Çanakkale Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Çanakkale Truva Heykeli
 • Troya Müzesi
 • Deniz Müzesi
 • Çanakkale Şehitliği
 • Aynalı Çarşı
 • Kilitbahir Kalesi

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne bağlı Dsi 252. Şube Müdürlüğü Çanakkale Dsi Misafirhanesinde Konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0286 213 91 09 veya 0286 217 57 60 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğüne bağlı Dsi 252. Şube Müdürlüğü Çanakkale Dsi Misafirhanesinde Konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Barbaros Mahallesi, Aziziye Caddesi No:167 Merkez/Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Ortalama Çanakkale Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriÇanakkale Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Şuanda eşim ile burdayiz kamu personeli oldugumuz için fiyat genele göre uygun tabi (120₺ iki kişi) Dedikleri gibi bir tadilat görmüş gayet temiz ve güzel bir odası var kahvaltı da dahil gerçekten iyi bir misafirhane.
Muhteşem bir misafirhane tertemiz yataklar çarşaflar odalar temizlik kokuyor personel ilgili tüm çalışanlarına teşekkür ederim
Odalar yenilenmiş. Baştan aşağı tadilat görmüş.Şuanki görünümünün, yukarıdaki fotoğraflarla hiç alası yok. Banyolar, perdeler,nevresimler, havlular hepsi yeni ve temiz.Herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Uygun fiyatlı ve temiz bir kamu misafirhanesi. Çalışanlar çok ilgili ve yardımsever
Misafirhanede odamız ve banyomuz temiz ve yeniydi, kahvaltı tabağı yeterli sayılırdı, fiyat olarak uygun, konaklamak için rahatlıkla tercih edilebilir
Gayet temiz, guzel bir tesis. Personelleri cok iyi insanlar. Konumuda gayet iyi yerde. Otopark sorunu yok.
Geçen yıl Iki gece kaldık eşimle birlikte.Kamu çalışanı kişibaşı gecelik 50 lira.Kahvalti dahil.Kahvalti gayet güzel.Calisanlar kibar
İki gün kaldık, temiz, ferah bir yer çok memnun ayrıldık. Ayrıca, güler yüzlü personeline çok teşekkür ediyorum.
Denize 25. Metre mesafede 2 kattan deniz gözüküyor odalar çok temiz sıcak su televizyon dogalgaz dolapları olan ve odaları çok geniş banyosu gayet bu fiatlara göre uygun

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Çanakkale Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Çanakkale Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Çanakkale Merkez Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Çanakkale Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Çanakkale Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 2 yorum

 1. burada konakladığım süre boyunca hiç sıkılmadım. Odalar temiz ve düzenli, her ihtiyacımıza cevap verdiler. Fiyatlar da oldukça uygun. Sadece biraz daha fazla personel olabilir, bazen hizmet biraz yavaş olabiliyor. Ama yine de genel olarak memnun kaldım.

  Yanıtla

Yorum yapın