Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Çanakkale ilinin merkezinde bulunan Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi oldukça beğenilen ve tercih edilen misafirhanelerden biri olmaktadır. Mükemmel derecede dizayn edilmiş odaları sayesinde 5 yıldızlı otel konforunda konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi sahile yürüme mesafesinde yer almakta olup, etrafında bir kafe, restoran ve işletmeler yer almaktadır. Uygun fiyatı olması sebebiyle kamu personellerinin uygun fiyatlı olarak konaklamasına imkan sağlamaktadır.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi sahile yakın bir mesafede olması sebebiyle güzel ve eşsiz bir manzaraya ev sahipliği yapmakla birlikte denizin mükemmel kokusunu duymanıza imkan doğurmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Çanakkale Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Çanakkale Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0286 217 22 46 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Cevat Paşa Mahallesi İnönü Cad. No:12 Merkez – ÇANAKKALE​​ adresinde yer almaktadır.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

2022 ekim ayında 2-3 gece burada kaldık, fiyatları cok uygun kişi başı gecelik 80 Tl verdik, öğretmenevi veya polisevinden cok daha uygun, odalar temiz ve ferah, biz memnun kaldık, aşağıda girişte kaydımızı alan Dilek hanım ve Meriç beye ilgili alakalarından dolayı çok teşekkür ederim ikisi de güler yüzlü sağolsunlar 😊✋ …
Odalar güzel her ihtiyacın düşünülmüş teşekkür ederim öncelikle. Tek kişi kaldığım için tek kişilik bir oda verdiler benim için gayet güzeldi. Tanıtım ve organizasyon çok yok. Bilinmeyen bir misafirhane. Sahile yürüme mesafesinde. Sabah kahvaltısı yoktu çok şaşırdım.

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Misafirhaneleri, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Çanakkale Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Çanakkale Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın