Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri

Diyarbakır ilinin Merkez ilçesine bağlı Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 46 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;  televizyon, buzdolabı elbise dolabı, şifoniyer, banyo lavabo, kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet bulunmaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Genel Olarak; Yemekhane, restoran, konferans salonu, dinlenme salonu, lobi, resepsiyon, kuaför hizmeti, öğretmenler lokali, açık hava düğün salonu, konferans salonu, otopark hizmetleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Diyarbakır ilinin Merkez ilçesine bağlı Diyarbakır Büyükşehir Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0412 262 29 89 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Adresi

Diyarbakır Büyükşehir ilinin Merkez ilçesine bağlı Diyarbakır Büyükşehir Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yolaltı Mahallesi, Elazığ Bulvarı No: 102 Yenişehir – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Standart Oda
Kamu Personeli: 500 TL.
Sivil: 650 TL.

Deluxe Oda
Kamu Personeli: 800 TL.
Sivil: 1000 TL.

Suit Oda
Kamu Personeli: 1000 TL.
Sivil: 1200 TL.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Konumu Nerede

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Odalar ve hijyen muhteşem. 5 yıldızlı otel konforunda gerçekten. Güvenlik konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Çalışan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim, her şey çok güzeldi.
Diyarbakir gezimizde aile suitinde konakladik. Cok temiz ve konforluydu. Konum olarakda orta noktada Dicle Kente ve Sur bolgesine bence guzel bir konumu var.
Ülkemizde Birçok öğretmen evinde kaldim burada 3 kere kaldim burası diğer öğretmenevlerine göre en iyi diyebilirim.kendimi evimde gibi hissediyorum Odalar ve genel alanlar temiz, çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever. Birazcık
Serpme kahvaltısı cok taze cok memnun kaldık ayrıca açık büfesi de mevcut cok da uygun fiyatlara herkese tavsiye edebileceğim temiz elit ve nezih bir mekan☺😍🙏
Kaldigim en güzel ogretmenevi idi. Temiz mobilyalar yeni cok guzeldi yemekler harika her sey icin tesekkur ederim
Restoranına ve cafesine gittim. İkisi de çok güzeldi. Restoranıyla cafesini kesinlikle tavsiye ederim.
Kaldığımız odanın genişliği, temizliği, olanakları çok tatmin ediciydi. Öğretmen evi standartlarına göre oldukça üst düzeydi. Kahvaltı güzeldi. Personelin ilgisinden de memnun kaldık. İki gün önceden yer ayırtmakta fayda var.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri
Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri Diyarbakır büyükşehir öğretmenevi resimleri

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Telefon Numarası, Diyarbakır Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Adresi Konumu, Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Oda Fiyatları, Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın