Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mardin Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Mardin Hekimevi Resimleri

Mardin ilinin Artuklu ilçesinde bulunan Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Misafirhanesi diğer Adıyla Mardin Hekimevi kendisine hayran bırakan güzellikte bir misafirhane olmaktadır.

Mardin Hekimevi oda içerisinde bir çok ihtiyacınızı karşılayacak teçhizatlara sahip olmaktadır. Oda içerisinde televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, gibi bir çok temel ihtiyaç listelenmiştir.

Mardin Hekimevi çevresinde Lise, eczane, kafeterya, büfe, park, bahçe gibi işletmeler yer almaktadır.

Mardin Hekimevi genellikle Mardin Şehrine gezi seyahat gibi planlarınızda tercih edeceğiniz bir işletme olmaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle bir çok kamu personelinin tercih sebebi olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Mardin Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Mardin Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Hekimevi Numarası, Mardin Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Mardin Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Mardin Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Mardin Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Mardin Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0482 212 77 03  — 0532 201 55 19 

Mardin Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Mardin Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Mardin Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Mardin Valiliği Arkası 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Verem Savaş Dispanseri bitişiği   ARTUKLU/MARDİN

Mardin Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Mardin Hekimevi Konumu  :

Mardin Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Mardin Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

F/p olarak mükemmel diyebilirim. Tabiki daha lüks yerler vardır ama fiyatına göre odalar geniş, yataklar çok rahattı. Zaten bölge turistik olduğu için gece geç gelinip sabah erkenden çıkılıyor, maksat dinlenmek. Personelde çok ilgili, Münir abi harika bir insan.
Merkezi konumda. Odalar büyük ferah. Klima, TV, duş çalışır ve güzel. Odalar ve ortam temiz. Gecelik fiyatı yatak başı 100 TL. Daha ne olsun.
Merkeze yakın (Eski Mardin’e araçsız ulaşım sağlayamazsınız, oraya uzak) bir konumda olması güzel. Bina biraz eski, temizliği fena değildi bence. İki yataklı oda için kişi başı 50 tl ödedik. Konum ve fiyat açısından kalınabilir bir yer
Eşimle birlikte konakladık. 2 kişi 100 lira verdik. Kahvaltı yoktu. Bu fiyata fiyat performans tabiki başarılı
Bir da sağlık çalışani olarak ilk defa kurumumuza ait bir yerde konakladık.Bizim için konaklama ihtiyacımızi karşıladı.
Fiyat uygun odanın içinde herşey vardı çok memnun kaldık

Mardin Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Mardin Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Mardin Hekimevi Resimleri Mardin Hekimevi Resimleri Mardin Hekimevi Resimleri
Mardin Hekimevi Resimleri

Mardin Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Misafirhaneleri, Mardin Hekimevi Telefonu, Mardin Hekimevi Ücretleri, Mardin Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Mardin Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu” üzerine bir yorum

 1. burada geçirdiğim tatil benim için unutulmaz bir deneyim oldu. Odaların konforu ve temizliği beni şaşırttı.Personel de cana yakın ve yardımsever, her anlamda memnuniyetimi sağladılar. Kesinlikle tekrar gelmeyi düşündüğüm bir yer!

  Yanıtla

Yorum yapın