Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi
Diyarbakır Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri 10 Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Misafirhanesi ailenizle birikte güzel bir konaklama ihtiyacınız amacıyla hazırlanmış bir misafirhanedir. Her açıdan mükemmel oluşunu, yeni bir binada yer alması ve profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet vermekte olan Diyarbakır Dsi Misafirhanesi, şehirde gezerken gözünüzün arkada olmamsı için kamu güvencesinde hizmet vermektedir.

Diyarbakır şehrinde turistik tüm yerleri gezerken, aynı zamanda uygun fiyatlı bir konaklama seçeneği olarak sunulmaktadır. Uygun fiyatı dolayısıyla oldukça yüksek şekilde rağbet görmektedir dsi misafirhaneleri.

Diyarbakır Gezilecek Yerler;

  • Diyarbakır Surları
  • Ulu Camii
  • Hasan Paşa Hanı
  • On Gözlü Köprü
  • Hz Süleyman Türbesi
  • Zerzevan Kalesi

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 10 Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0412 237 49 61 telefon numarasın arayarak 3286 dahili numarasından misafirhaneye ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 10 Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Seyrantepe Sanayi Bölgeselin Elazığ Caddesi No:147  Yenişehir/Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Ortalama Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Diyarbakır Dsi MisafirhanesiDiyarbakır Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Diyarbakır Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Dsi 10. Bölge misafirhanesi(yeni bina) Diyarbakır da hem temiz, hem uygun, hemde konforlu konaklama için en iyi yerlerden birisi kesinlikle. 3 kişi kahvaltı dahil gecelik 150 TL idi kaldığımız dönemde kamu personeli için.
Diyarbakır DSİ misafirhanesi çok temiz çok düzenli ayrıca personelin ilgi alakası için teşekkür ederim kesinlikle herkese tavsiye ederim
Harika düzenlenmiş temiz düzenli ve hesaplı bizlerin kullanımına sunulan bu misafirhaneyi düşünen düzenleyen ve işleten yönetim ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim
Temiz ve konforlu bir otel. Düşük puan verenlerin nedenini çözemedim. Bu fiyata daha konforlu yerlerde kalabilmişler demek ki. 2 kişi kaldık geceliğine 88 lira ödedik. Daha önce daha pahalıya çok daha kötü yerlerde kaldık. Tereddüt etmeden kalınacak bir mekan.
Kamu mısafırhanesi olarak harıka!! Tertemız bakımlı muthıs bır yer umarım tum kamu mısafırhanelerı bu standartlara ulasabılır
Temiz, 😌 rahat, cana yakın Güleryüzlü personel, evinizi aratmayacak bir konfor.
Temiz ve güzel bir misafirhane dört yıldızlı otel konforunda ilgililere tesekkürler
Havuzu olsa 5 yıldızlı otel dersiniz. Kuşbaşılı pidesi cok güzel. Porsiyonlar bayağı büyük pideler için. 2si çocuk 4 kişiyiz 3 pide söyledik öncesinde de birer kase corba ictik neredeyse 1 pide kaldi paket yaptırdık. Siparis verirken aklınızda olsun. Her sey cok temizdi.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

2 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir