Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Edirne Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Edirne Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Edirne Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Edirne Maliye Misafirhanesi hakkında, Edirne Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Edirne ilinin Keşan ilçesinde faaliyet gösteren Erikli Sahili civarında olan Edirne Maliye Misafirhanesi 6 oda 24 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Konaklama ihtiyacınız için hazırlanmış olan ve Maliye Bakanlığına bağlı Edirne Defterdarlık Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Edirne Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Edirne Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0284 225 30 98 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Edirne Maliye Misafirhanesi Adresi

Edirne Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Edirne Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Palmiye Sokak No:1 Erikli Sahili Keşan – Edirne  adresinde yer almaktadır.

Edirne Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriEdirne Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Edirne Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimler Daha Sonra Eklenecektir.

Edirne Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Edirne Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar daha sonra eklenecektir.

Edirne Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Edirne Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Edirne Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Edirne Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Edirne Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir