Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Parlayan Yıldız Konukevi Resimleri

Kastamonu şehrinin şehir merkezinde bulunan ve Kastamonu Üniversitesi bünyesinde 2 farklı lokasyonda konukevi diğer adıyla Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi olarak hizmet vermektedir.

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi iki farklı lokasyonda bulunmakta olup, Mevlüt Beylerbeyi Konukevi 13 oda 26 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Diğer Misafirhane ise Parlayan Yıldız Konukevi ise 6 oda 14 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Merkezi ısıtma sisteminin yanında her odasında modern bir şekilde dizayn edilmiş, banyo, televizyon, kablosuz ,internet, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu sayesinde kendinizi evinizde hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi şehrin parlayan bir yıldızı olmakla birlikte kendisine has özellikleri bünyesinde bulundurma olup, konaklama olarak ihtiyaç doğrultusunda tüm çözümleri sunmaktadır.

Kastamonu Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Kastamonu Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Mevlüt Beyribey Konukevi Telefonu

0366 280 16 83

Parlayan Yıldız Konukevi Telefonu

0366 280 37 47

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :

Mevlüt Beyribey Konukevi Adresi

Merkez, Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi Kuzeykent Kampüsü, 37100 Kastamonu

Parlayan Yıldız Konukevi Adresi

Kuzeykent, Orgeneral Atilla Ateş Paşa Cd. No: 15/A, 37150 Sarıömer/Merkez/Kastamonu

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Mevlüt Beyribey Konukevi Konumu

Parlayan Yıldız Konukevi Konumu

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Mevlüt Beyribey Konukevi Yorumları

Tek kelimeyle kalmak için mükemmel. Kişi başı 200 tl kahvaltı dahil. Odalar çok temiz ve düzenli.
İki kişi konakladık, odalar çok temizdi, Personel güler yüzlüydü. 👏🏽👏🏽👏🏽 …
Konaklama için bulunmaz nimet, sahile sıfır ve tam merkezde. Plajlar hemen yanında. Kahvaltı fena değil. Havuz mevcut ve temiz. Odalar temiz. Çalışanlar gayet kibardi. Herşeyi ile cide de konaklama için yeterli. 2 kişi günlük 180 TL kahvalti dahil. İnternet temizlik otopark havuz mevcut…
Sadece bir gece kaldik. Odalar gayet temiz, havlular temiz posetlenmis, çay kahve ikramlari iyi, çalışanlar güler yüzlü, bahçesi cok şirin bi yer. Tek yaşadığımız sıkıntı yeri bulmakta zorlandik oda yandexin arka kapiyi gostermesinden kaynakli. Kampüsün ana girisinden giriliyor.
Arkadaşımızın düğünü için geldiğimizde konakladık, gecelik ücreti oldukça uygun odalar tertemiz, yeşillikler içerisinde sessiz sakin bir yer. Kahvaltı yeterli düzeyde çalışanlar genelde öğrencilerden oluşuyor çok kibar ve ilgililer. Biz dört aile memnun ayrıldık.

Parlayan Yıldız Konukevi Yorumları

Çok memnun ayrıldık. Sakin ve tertemiz bir ortam sundukları için işletme sahiblerine çok teşekkür ediyoruz.
Kampüsün içinde, hatta fakültenin içinde bir katta konaklama yapılan bir uygulama oteli. Aynı kampüs içinde başka bir konuk evi daha var.
ilk puanini ben vereyim sessiz sicak tertemz bir ortam odalar fazlasi ile genis calisanlar guleryuzlu ve ilgililer boyle bir konuk ici emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler

Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Kastamonu Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Mevlüt Beyribey Konukevi Resimleri

Parlayan Yıldız Konukevi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın