Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Edirne Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Edirne Dsi Misafirhanesi
Edirne Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri Dsi 11. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Edirne Dsi Misafirhanesi konaklamak için mükemmel misafirhanelerden biri olmaktadır. Oldukça güleryüzlü personelleri, sıcacık odaları ve mükemmel merkezi konumu ile hayran kalacağınız misafirhanelerden biri olmaktadır.

Edirne Dsi Misafirhanesi hemen hemen her açıdan mükemmel diye tabir edeceğimiz bir misafirhanedir. Şehrin ortasında bulunan yapısı ve her yere yakınlığı ile aracınızı bile kullanmaya gerek duymadan şehrin tüm güzelliklerini adım mesafesinde görebilirsiniz.

Kamu güvencesinde olan ve güzel olduğu kadar uygun fiyatıylada tercih sebebi olmaktadır.

Edirne Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Enez Kalesi
  • Hıdırlık Tabyası
  • Rüstem Paşa Kervansarayı
  • Meriç Köprüsü
  • Hacı Adil Bey Çeşmesi
  • Beyazıd Köprüsü

Edirne Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri Dsi 11. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Edirne Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0284 214 81 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Edirne Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri Dsi 11. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Edirne Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; konum ve adres olarak İstasyon Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Sokak No:1 Merkez/Edirne adresinde yer almaktadır.

Ortalama Edirne Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Edirne Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Edirne Dsi MisafirhanesiEdirne Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Edirne Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Edirne Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Edirne Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gayet temiz, eski bina fakat bakımlı. Tuvalet banyo, klima, buzdolabı ve TV mevcut odalarda. Fiyatlarda çok makul kamu personeli kişi başı 70 lira gibi bir rakam aklımda kalmış
Her izin dönüşü muhakkak bir gece konaklarım . Merkezi konumda olması çok büyük bir avantaj. Güvenli ve huzurlu. Fiyatlar çok ucuz. Dışarıda bir kişilik gece tarifesine, 4 kişi burada kalabiliyorsunuz. Tavsiye ederim
Odalar biraz bakım istiyor fakat Güler yüzle karşılanıldığınız ve her an yardım alabileceğiniz personelle odayı unutuyorsunuz. Hijyen açısından mükemmel. Çıkacağım esnada resepsiyona anahtar teslim etmek için beklerken benden önce çıkanların odaları temizlenip dezenfekte ediliyordu. Güvenle kalabileceğiniz makul fiyatlı bir yer. Ayrıca resepsiyonda görevli Hülya hanıma ve diğer görevli arkadaşlara yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.
Aralığın ilk haftasındayiz, Edirne’de gece -4 veya -5 derece havalar ama misafirhane nasıl sıcak, nasıl sıcak, biran önce odaya girmek için koşarak geliyoruz. 🙂
hijyen açısından temiz. içiniz rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Gecelik fiyatımda gayet güzel. kahvaltı dahil kişi başı gecelik 90 TL.
İlgili personel ile temiz bir pide yedik. Ben ve misafirlerim gayet memnun ayrıldık. Fiyatlar makuldü. Sohbet ise paha biçilemez. Havalar ısınınca tekrar ziyaret edip birde bahçede yemek keyfini tatmak istiyorum.
Temiz, güvenilir, bol sosyal imkanlı(tenis kortu, yüzme havuzu, basketbol voleybol sahaları…) , merkezil bir konaklama tesisi. Odalarında klima, tv, duş ve balkon mevcut
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir