Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Edirne Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Edirne Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri Dsi 11. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Edirne Dsi Misafirhanesi konaklamak için mükemmel misafirhanelerden biri olmaktadır. Oldukça güleryüzlü personelleri, sıcacık odaları ve mükemmel merkezi konumu ile hayran kalacağınız misafirhanelerden biri olmaktadır.

Edirne Dsi Misafirhanesi hemen hemen her açıdan mükemmel diye tabir edeceğimiz bir misafirhanedir. Şehrin ortasında bulunan yapısı ve her yere yakınlığı ile aracınızı bile kullanmaya gerek duymadan şehrin tüm güzelliklerini adım mesafesinde görebilirsiniz.

Kamu güvencesinde olan ve güzel olduğu kadar uygun fiyatıylada tercih sebebi olmaktadır.

Edirne Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Enez Kalesi
 • Hıdırlık Tabyası
 • Rüstem Paşa Kervansarayı
 • Meriç Köprüsü
 • Hacı Adil Bey Çeşmesi
 • Beyazıd Köprüsü

Edirne Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri Dsi 11. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Edirne Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0284 214 81 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Edirne Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri Dsi 11. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Edirne Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; konum ve adres olarak İstasyon Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Sokak No:1 Merkez/Edirne adresinde yer almaktadır.

Ortalama Edirne Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Edirne Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Edirne Dsi MisafirhanesiEdirne Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Edirne Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Edirne Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gayet temiz, eski bina fakat bakımlı. Tuvalet banyo, klima, buzdolabı ve TV mevcut odalarda. Fiyatlarda çok makul kamu personeli kişi başı 70 lira gibi bir rakam aklımda kalmış
Her izin dönüşü muhakkak bir gece konaklarım . Merkezi konumda olması çok büyük bir avantaj. Güvenli ve huzurlu. Fiyatlar çok ucuz. Dışarıda bir kişilik gece tarifesine, 4 kişi burada kalabiliyorsunuz. Tavsiye ederim
Odalar biraz bakım istiyor fakat Güler yüzle karşılanıldığınız ve her an yardım alabileceğiniz personelle odayı unutuyorsunuz. Hijyen açısından mükemmel. Çıkacağım esnada resepsiyona anahtar teslim etmek için beklerken benden önce çıkanların odaları temizlenip dezenfekte ediliyordu. Güvenle kalabileceğiniz makul fiyatlı bir yer. Ayrıca resepsiyonda görevli Hülya hanıma ve diğer görevli arkadaşlara yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.
Aralığın ilk haftasındayiz, Edirne’de gece -4 veya -5 derece havalar ama misafirhane nasıl sıcak, nasıl sıcak, biran önce odaya girmek için koşarak geliyoruz. 🙂
hijyen açısından temiz. içiniz rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Gecelik fiyatımda gayet güzel. kahvaltı dahil kişi başı gecelik 90 TL.
İlgili personel ile temiz bir pide yedik. Ben ve misafirlerim gayet memnun ayrıldık. Fiyatlar makuldü. Sohbet ise paha biçilemez. Havalar ısınınca tekrar ziyaret edip birde bahçede yemek keyfini tatmak istiyorum.
Temiz, güvenilir, bol sosyal imkanlı(tenis kortu, yüzme havuzu, basketbol voleybol sahaları…) , merkezil bir konaklama tesisi. Odalarında klima, tv, duş ve balkon mevcut

Edirne Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi

Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Edirne Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Edirne Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Edirne Dsi Misafirhanesi İletişim, Edirne Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Edirne Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Edirne Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Edirne Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 5 yorum

Yorum yapın