Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Oltu Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları

Erzurum ilinin Oltu ilçesine bağlı Oltu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Oltu Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 24 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; elbise dolabı televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, bir kaç odası hariç diğerlerinde banyo lavabo bulunmaktadır.

Oltu Öğretmenevi Genel Olarak;konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantı, düğün salonu, Toplantı salonu, toplantı odaları, ve Lokal hizmetleri sunulmaktadır.

Oltu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 116 km mesafededir.

Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Erzurum ilinin Oltu ilçesine bağlı Oltu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0442 816 11 28 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Oltu Öğretmenevi Adresi

Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi FiyatlarıErzurum ilinin Oltu ilçesine bağlı Oltu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Aslanpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:25 Oltu – Erzurum adresinde yer almaktadır.

Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Oltu Öğretmenevi Konumu Nerede

Oltu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Gayet güzel bir yer. İdareciler ve personeller çok güler yüzlü ve misafirperver. Sizlere her konuda yardımcı olmak için elinden geleni yapıyorlar.
Temiz. Müdür yardımcı oluyor ve personeller çok güler yüzlü, misafirperver ve samimiler. Öğretmenevi standartlarına göre ideal, Oltu’ya göre ise gayet iyi. Oltu’ya geldiğinizde otellerde kalacağız diye uğraşmayın, gelin öğretmen evinin temiz odalarında kalın.
Fiyat = hizmet kıyaslaması yaparak değerlendirme yapılırsa harika personel çok ilgili temiz lokali vs bulunan harika bir yer
Konaklamak için ideal bir mekan. Fiyatları uygun. Sivil de kalabiliyor.

Oltu Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları

Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları

Oltu Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Oltu Öğretmenevi Adresi Konumu, Oltu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Oltu Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın