Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kütahya Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları

Kütahya ilinin merkezinde bulunana Kütahya Polis Evi 16 oda ve 40 yatak kapasitesi ile tüm Polis Memurlarının ailelerine, kamu personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

Kütahya Polis Evi yenilenmiş odaları sayesinde rahat huzur dolu bir dinlenme imkan sunmaktadır.  Kütahya Polis Evi restoran, kafeterya, dinleme salonu, çok amaçlı salon, bahçe alanı ile güzel ve eşssiz sessizlikte ve huzur dolu bir an geçirmenizi sağlamaktadır.

Kütahya şehrinin eşsiz güzelliklerini görmenize olanak sağlayan Kütahya Polis Evi uygun fiyatları ilede hayranlık uyandırmaktadır. Ekonomik konaklama ve restoran hizmeti ile her açıdan bütçe dostu olmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kütahya Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Kütahya Polis Evi Fiyatları , Kütahya Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kütahya’da Gezilecek Yerler;

 1. Kütahya Kalesi
 2. Çinili Cami
 3. Germiyan Müzesi
 4. Aizanoi Antik Kenti
 5. Kütahya Evleri
 6. Kütahya Arkeoloji Müzesi
 7. Hocalı Köprüsü
 8. Simav Şelaleleri
 9. Dumlupınar Şehitliği

Kütahya Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kütahya Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kütahya Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kütahya Polis Evi Telefonu 0(274) 225 12 75 – 0(505) 318 43 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kütahya Polis Evi Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kütahya Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Kütahya Polis Evi Adresi Vefa Mahallesi, Ş, Albay M. Nazım Bey Caddesi No:14 Merkez/Kütahya adresinde yer almaktadır.

Kütahya Polis Evi Konumu Nerede

Kütahya Polis Evi Yorumları

Yoldan geçerken randevusuz uğradım, paylaşımlı odada yer buldum. Gayet temiz , üç kişilik genişçe oda, rahat bir gece geçirdim.
Sessizlik,huzur bir arada, odalar ve çevre tertemiz, kafa dinlemeye birebir.
Çalışanlar güler yüzlü ve misafirperver, ancak konum olarak ters ve zor bir yer,ancak sessiz ve sakin olması güzel ,tercih edilebilir
Çok efendi personeller,yardımcı insanlar,Allah razı olsun hepsinden.Gayet uygun,geniş odalar,temiz çarşafla.Helal olsun👏👏👏 …
Temiz ve ucuz bi yer tv internet sıcak su temiz yatak kullan at terlik lezzetli ucuz yemek sıcak ve soğuk içecekler kolay ulasim vs daha ne olsun.
Temiz çok güzel bir yer hizmet veren kişiler güler yüzlü çok memnun kaldık

Kütahya Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları
Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları

Kütahya Polis Evi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Polis Evi Telefonu, Kütahya Polis Evi Ücretleri, Kütahya Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın