Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu Ve Fiyatları

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Gaziantep Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Gaziantep PTT Misafirhanesi Fiyatları, Gaziantep PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Gaziantep şehrinin Merkez ilçelerinden biri olan Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren Gaziantep Ptt Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için hazırlanmış olan Ptt Misafirhanesinde deneyimli personelleri ile rahat güzel bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Gaziantep şehrinin birbirinden güzel, güzelliklerini görmenize olanak sağlarken bütçe dostu fiyatlara sahip olan Ptt misafirhaneleri Memurlar tarafından oldukça yüksek şekilde tercih edilmektedir.

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Gaziantep PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0342 321 48 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi,

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Adresi TelefonuPTT Gaziantep PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ulus Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı No:106 Şehitkamil – Gaziantep adresinde yer almaktadır.

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimler Daha Sonra Eklenecektir.

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

güzel ve temizdi küçük bi masa da koymuşlar çoğu yerde yok tavsiye ederim ayrıca lokal de var masa tenisi fln ütü için masa ütü koymuşlar beklediğimden fazlası vardı
Güzel ve uygun fiyatlı konaklanabilir misafirhane olmaktadır.
2 gece konakladık bence muhteşemdi
Antepte konaklanabilecek hem fiyatı uygun, hemde güvenilir bir yer

Gaziantep Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Gaziantep PTT Misafirhanesi Fiyatları, Gaziantep PTT Misafirhanesi Adresi, Gaziantep PTT Misafirhanesi Telefonu, Gaziantep PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir