Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Gaziantep ilinin merkez ilçesi olan Şahinbey ilçesinde bulunan ve Hayvanat Bahçesi girişinde bulunmakta olan Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Gaziantep Üniversitesi Uygulama Oteli olarak bilinmektedir.

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi şehrin gürültüsünden uzak bir konumda yer almakta olup, Gaziantep içerisinde doğa ile iç içe bir konumda yer almaktadır. Şehir merkezine 10km gibi bir mesafede yer almaktadır. Tabiatın ve doğallığın güzelliğini sonuna kadar hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi bünyesinde 63 adet standart oda, 1 adet 150 kişilik ve 1 adet 300 kişilik çok amaçlı salomları sayesinde kır düğümü, nikah, nişan, sünnet gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Pazar günleri açık büfe kahvaltısı ile mükemmel bir kahvaltı fırsatı sunmaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi konaklarken şehrin lezzetli yemeklerini tatmanıza ve dillere destan nohut dürümü, seyran, katmer, baklava gibi şehir ile bütünleşmiş lezzetleri tatmanıza fırsat sunmaktadır.

Gaziantep Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Gaziantep Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu0342 360 90 45  — 0530 382 53 54 

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Yamaçtepe Mahallesi, Burç Yolu Üzeri 1.Km (Hayvanat Bahçesi Girişi) Şahinbey Gaziantep

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

2 gece konakladik, öğretmen evi kapalı polis evi dolu olunca buraya yonlendirdiler ve iyi ki gitmişiz. Çok çok memnun kaldık. Çalışanlar nezaketli, yardımcı, ortam temiz. 2 küçük cocukla 4 yataklı Bi yerde kalmamistik hiç, imkanlar çok iyi hele kahvaltı, yani dışarıda açık büfeye gitseniz onunla boy ölçer. Özetle, antebe gelenler kalacak yer olarak tercih etsin
Ben gerçekten çok güzel buldum.5 yıldızlı otellerde kaldım.birçok kamu misafirhanelerinde kaldım.otelinizin koridorlarından,resepsiyonda çalışan arkadaşın güleryüzünden,odaların konforundan çok etkilendim. Bunlar ilk izlenimlerim.kaldıkça sanırım dahada mutlu olacağım. Mükemmelsiniz,teşekkürler…
Çok memnun kaldık. Ek yatak istedik biz dışarıdayken hemen eklenmiş. Kahvaltı açık büfe ve oldukça bol çeşit var doyurucu. Buzluk olması ayrıca sevindirici sularımız buz tuttu yola çıkmadan.
Fiyatına göre çok iyi biyer bir gece konaklama imkanı oldu ama bulunduğu konum harika sessiz orman içinde resmen kahvaltısı muhteşem personeller ilgili odalar temiz gönül rahatlığıyla kalına bilir.
Biraz Gaziantep merkeze uzak olmasına rağmen kalınabilecek yerlerden biridir. Odalar temiz ve kahvaltısıda açık büfe doyurucuydu.
Çok temiz, kahvaltısı bol çeşitli, fiyatı çok uygun ve çalışanların çok beyefendi olduğu, antebe her gidişimde ilk aklıma gelen yer.

Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Gaziantep Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın