Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gaziantep Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Gaziantep Öğretmenevi Resimleri

Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesine bağlı Gaziantep Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Gaziantep Öğretmenevi Odaları; 54 oda ve 108 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;  bulunmaktadır.

Not: Gaziantep Öğretmenevi Geçici olarak hizmeti durdurmuştur.

Gaziantep Öğretmenevi Genel Olarak; kahvaltı salonu, yemekhane-restoran, erkek berberi, otopark, mutfak, çocuk oyun parkı, düğün salonu, kafeterya, yazlık çay bahçesi, lobi oturma alanı, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Gaziantep Öğretmenevi Ulaşım Olarak; merkez ilçede bulunmaktadır.

Gaziantep Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesine bağlı Gaziantep Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0342 231 31 10 / 0342 230 86 97 / 0342 221 08 16 / 0342 230 55 54  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Öğretmenevi Adresi

Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesine bağlı Gaziantep Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bey Mahallesi Atatürk Bulvarı No22 Şahinbey/Gaziantep adresinde yer almaktadır.

Gaziantep Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Paylaşımlı Oda    KAMU 250.00 TL         SİVİL 350.00 TL

Tek Kişilik Oda   KAMU 350.00 TL           SİVİL 400.00 TL

Duble Oda          KAMU 500.00 TL          SİVİL 600.00 TL

Suit Oda            KAMU 600.00 TL           SİVİL 700.00 TL

Öğrenci     250.00 TL
Ek Yatak Ücreti   150.00 TL
Açık Büfe Kahvaltı(Kişi Başı)    100.00 TL

2023 YILI OTEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ 01 OCAK 2023′ den itibaren geçerlidir. 2 ve 3 Kişilik Odalarımız Paylaşımlı Olup Fiyatlar Kişi Başı Yatak Ücretidir.

Gaziantep Öğretmenevi Konumu Nerede

Gaziantep Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Otopark sorunu yoktu heryer çok temiz çalışanlar ilgili alakalı odalar çok temiz duş wc tertemiz çok iyiydi herşey.. kahvaltısı çok çok iyiydi açık büfe ve yok yoktu yani hersey fazlasıyla ve sıcacık çıkıyordu.. kesinlikle tavsiye ederim ve gecelik kişi başı 200 TL idi..
Çok çok güzel herşeyi mükemmel temiz hijyen Güler yüz kadro odalar mis gibi herşeyi ile harika personel isimleri bildiğim için yazamadım ama hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim ilgi alaka o kadar cana yakınlarki teşekkürü bir borç bilirim tavsiye ederim
Odaları tertemiz, banyo ve tuvalet pırıl pırıl. Oda içinde wifi sorunsuzca çekiyor. Oda içerisinde çay ve kahve gibi ikramlıkları mevcut. Klima aktif çalışıyor. Yatakları çok rahat.
Şehir merkezinde olmasına rağmen otoparkı olduğu için park sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Odalar gayet temiz, çalışanlar çok misafirperver.
Şimdiye kadar birçok öğretmenevinde kalan birisi olarak söylüyorum diğer öğretmenlerine kıyasla daha güzel.

Gaziantep Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri
Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri Gaziantep Öğretmenevi Resimleri

Şahinbey Öğretmenevi Telefon Numarası, Gaziantep Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Gaziantep Öğretmenevi Oda Fiyatları, Gaziantep Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın