Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Tokat ilinin şehir merkezinde bulunan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi konaklama amacıyla gelen misafirlerin otel konforunda konaklamasına imkan sağlamaktadır.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezinden 5km mesafede yer almakta olup, doğa ile iç  içe yapısı sayesinde huzur dolu bir konaklama sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi modern odaları ve sunduğu olanaklar dahilinde hayranlık uyandıran bir konukevi olmaktadır. Oda içerisinde istenilen tüm ihtiyaçlar dahilinde sunulmuş olup, rahatınız ve konforunuzu en üst seviyede tutmanız için gerekli herşey düşünülerek hazırlanmıştır.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda aynı zamanda üniversite içerisinde bulunan bir çok kafeterya, restoran, kantin, market gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0356 252 10 01/ Santral: 0 356 252 16 16 Dahili: 2040 – 2041

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik Yerleşkesi Merkez –  TOKAT

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tek kelimeyle harikaydı. Gerçekten bugüne kadar kaldığımız konukevleri içerisinde en güzel.. temiz.. uygun fiyatlı olan muhteşem bir konukeviydi.kampusun içerisinde sessiz sakin bir yerdi. Personel guleryuzluydu..araç olmadan erişim biraz problem olabilir.iki kisilik oda günlük kişi başı 150 TL idi.herşey için teşekkürler..
Muhteşem bir yer. Otel konforunda. Üniversite kampüsünün içinde. Kaldığım en iyi yerlerden biri diyebilirim. Odada buzdolabı, klima ve tv var. Her yer tertemiz. İki kişi kaldık. Kişi başı 150 lira ve minimal bir kahvaltı dahil. Merkeze 7 km.
Tokat’ta kısa veya uzun süreli olarak kalınabilecek en makul yer diyebilirim. Personel oldukça cana yakın ve güler yüzlü. Konukevi temiz ve konforlu. Her gün kahvaltı çıkıyor öğle ve akşam yemeği yok. Fiyatlar Nisan 2023 itibariyle kişi başı 200₺ tüm odalarda duble yatak bulunuyor ister tek kişi ister iki kişi kalabiliyorsunuz, bu durumlarda kişi başı fiyat değişmiyor. Konukevi kampüste bulunuyor ama sarı otobüslerle 07.00-23.00 arası hemen her vakitte merkeze ulaşım mümkün.
Uygun fiyatli ve tertemiz bir konukevi. Odalarda klima mevcut. Tokat merkeze uzakligi yaklasik 5 kilometre kadar.
Gezipte kaldığım güzel yerlerden biriydi şehirden biraz uzak ama hem sakın hemde çok temiz bir mekandi.ayrica kahvaltılarida güzeldi kaliteli markalarda ürünler mevcuttu.soylemeden geçemeyeceğim de kahvaltı salonunun manzarasiydi şahane çay eşliğinde.bu vesileyle üniversite yıllarımı da animsamis oldum.guler yüzünüz ve ilginiz için ayrıca teşekkürler 🌸
Resepsiyon çok ilgili , personel başarılı . Otel temiz ve ekonomik. Henüz kahvaltı yapmadım. Şuan tertemiz yatağımda TV izliyorum.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın